Бондарчук про колишню подругу Лорак: Вся команда повернулася в Україну, вона там – сама

Бондарчук про Лорак: Вона сама себе в ці рамки загнала
фото з відкритих джерел

Колишній друг співачки висловився з приводу її дивних постів після вторгнення РФ

Режисер-постановник Олег Бондарчук в інтерв’ю тележурналістці Аліні Доротюк для її ютуб-каналу розповів, як нині поживає його колишня подруга – співачка Ані Лорак, яка незважаючи на війну, продовжує жити та працювати в Росії. Зокрема Бондарчук пояснив, чому концерти Лорак не користуються популярністю в Європі.

«Мені дуже нелегко це коментувати, бо ми були друзями. Деякі речі я можу сказати. Це дуже очікувано та прогнозовано, що жодного туру в Європі за такої кількості українців бути не може. Хто прийде на ці концерти: росіяни, яких там нема? Це взагалі була дурна ідея», - каже Олег.

Крім того, колишній друг співачки висловився з приводу її дивних постів після вторгнення, в яких немає ніякої конкретики: «Я не розумію, навіщо вона пише ці пости, які нічого не прояснюють. Там немає нічого нового, жодної позиції. «Я є, я жива. Я не можу без вас жити, я живу». А хто про це питав? Кому це потрібно? Тебе запитали про інше, чи ти можеш дати чітку відповідь? Хоча кому це треба, вже і так все зрозуміло. Мені здалося, що цей пост написав хтось п’яний. Вона сама себе в ці рамки загнала, що мовчати і не мовчати, і сказати… і не сказати. Абракадабра. Наскільки я знаю, наступного дня після 24 лютого вся команда, з якою вона працювала, просто зникла. Виїхала в Україну, на свою батьківщину. І зараз своїми справами вона займається, напевно, сама, і виглядає це безглуздо».

Раніше «Главком» писав, що Бондарчук розповів про зрадників, які тихо сидять у Москві – ексчоловіка Лободи, топ-керівницю «1+1» та інших.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: