Українська біженка вийшла заміж в оточенні портретів своїх близьких

Церемонія відбулася 14 листопада у Лондоні
фото з відкритих джерел

Пара оформила стосунки в оточенні кількох десятків стільців, на яких були розташовані кольорові портрети гостей

Львів'янка Марія Білик, яка з початком російської агресії виїхала до Великої Британії, організувала для себе незвичайну церемонію одруження. 23-річна Марія вийшла заміж за 27-річного Віталія, з яким із 2019 року підтримувала стосунки на відстані, в оточенні портретів рідних і друзів, які розставили на стільцях. Про це пише Daily Mail.

Весілля мало відбутися у Львові на початку цього літа – після того, як Віталій, котрий прожив у Великій Британії більшу частину десятиліття, зробив пропозицію під час несподіваного візиту до України в грудні 2021 року. Проте згодом Марія перебралася до нареченого у Велику Британію. Пара почала заново планувати церемонію одруження.

Організатори весілля, які бачили, як наречена переживає через відсутність рідних і близьких, порадили їй креативний хід. Замість присутніх на весіллі гостей, розташувати на стільцях їхні портрети, пише Фокус.

Зрештою пара оформила стосунки в оточенні кількох десятків світлих дерев'яних стільців, на яких були розташовані кольорові портрети гостей. Їх додатково прикрасили квітами. Самі наречені позували перед фотокамерами з букетами соняшників. А наречена одягла на голову вінок під колір національного прапора України. Церемонія відбулася 14 листопада у Лондоні.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: