Найдорожчий у світі будинок із 40 спальнями виставили на продаж за $300 мільйонів

У будинку 2,7 тисячі квадратних метрів житлової площі
фото з відкритих джерел

Дозволити собі утримання цього будинку можуть лише близько 20 найбагатших сімей світу

У Лондоні за $300 мільйонів продають особняк «Холм», розташований у Ріджентс-парку. Це найдорожчий у світі будинок, виставлений на продаж, повідомляють Robb Report та The Evening Standard.

Будівля була збудована у 1818 році видатним забудовником Джеймсом Бертоном та його сином, архітектором Децимусом. Довгі роки особняк використовувався Бедфордським коледжем, а з 1980-х «Холм» володіють члени саудівської королівської родини.

У будинку 2,7 тисячі квадратних метрів житлової площі, у тому числі 40 спалень. На його території також розташовано вісім гаражів, тенісний корт, бібліотека та сауна.

За словами експертів у сфері нерухомості, дозволити собі придбання «Холма» і життя в ньому можуть лише близько 20 сімей у всьому світі. Лише утримання маєтку оцінюється в сотні тисяч доларів на рік, оскільки для цього потрібний великий персонал.

За даними ЗМІ, у лютому на перегляд особняка приходили британський бізнесмен у сфері нерухомості Нік Кенді та його дружина, співачка Холлі Веланс. Статки Кенді оцінюються більш ніж $1 мільярд.

Читайте також: MamaRika розповіла, як Повалій принижувала співаків з України на «Фабриці зірок» у Москві

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: