У світі швидко поширюється смертельний грибок, який не піддається лікуванню

фото з відкритих джерел

Грибок Candida auris вперше виявили у 2009 році у пацієнта однієї з лікарень Токіо

Американські органи охорони здоров'я попереджають про новий вид грибка Candida auris, який не піддається лікуванню. Про це йдеться в дослідженні Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC), повідомляє The Washington Post.

Грибок поширюється при контакті з хворими людьми, а також із забрудненими поверхнями або обладнанням. Здоровій людині він нашкодити не може. Однак люди зі слабкою імунною системою або ті, хто використовує медичні пристрої (наприклад, апарати ШВЛ або катетери), можуть померти при контакті. Найбільший ризик становлять літні пацієнти, які перебувають на штучній вентиляції легень, а також хворі на рак, які проходять хіміотерапію. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Medical Mycology, від 30 до 70 відсотків госпіталізованих людей, у яких розвивається інфекція, можуть померти від неї.

У більшості випадків Candida auris не піддається протигрибковому лікуванню, а також лікуванню із застосуванням антибіотиків. У зараженого спостерігаються підвищена температура, біль у тілі та втома.

Грибок Candida auris вперше виявили у 2009 році у пацієнта однієї з лікарень Токіо. У США перший клінічний випадок зараження зареєстрували у 2013 році. Активне поширення грибка в країні розпочалося у 2016 році.

Читайте також: Дружина Міхаеля Шумахера після трагедії з ним опинилася у жахливій ситуації

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: