Надія Матвєєва потішила смішними історіями про те, як готувалася до зими

Матвєєва: Зараз ми перебуваємо в ситуації, коли не знаємо, що і як буде
фото з відкритих джерел

Телеведуча купила електричне простирадло, а коли в квартирі зникло світло майже на три доби, молилася на холодильник

Надія Матвєєва, ведуча реаліті «Щасливі за сім днів» та рубрики «Надійні поради» на СТБ, розповіла, як призвичаїлася до того, що світла в квартирі може не бути годинами, а також потішила кумедними історіями про те, як готувалася до зими.

«Нещодавно у нас після обстрілів майже три доби не було світла. Ми сиділи у темряві, але – разом. І я подумала тоді: але ж у нас є газ, ми можемо зварити чи розігріти їжу, у нас є вода. Дай боже, щоб так і було, і у всіх, – розповідає телеведуча в інтерв’ю КП. – Ми аналізували – а якщо взагалі нічого не буде? Але у нас поруч є водойма, і бодай технічна вода вже буде».

«Коли ще тільки почали говорити, що зима буде важкою, я купила електричне простирадло. Це зараз дуже смішно. Зараз ми перебуваємо в ситуації, коли не знаємо, що і як буде. Так, треба бути готовими до всього, але це неможливо, – сміється телеведуча. – Ми живемо у квартирі. Був момент, коли ми думали купувати буржуйку. А потім почали думати – як її в невеличкій квартирі облаштувати, щоб не пошкодити стіни, куди має виходити чадний газ… Мені, наприклад, боязко ставити щось таке, що може вибухнути, загорітися, має бути облаштована протипожежна безпека на рівні. Тому поміркували – і все».

До зникнення світла пристосуватися виявилося легше, ніж до зникнення зв’язку: «Свічку запалили і раніше лягли спати. А от що робити, коли немає зв’язку, немає ніякої інформації, я не знаю. Продуктами трішки запаслися. Тут теж умовно смішна ситуація вийшла. Влітку заморозили якісь овочі, котлет накрутили – і три доби, коли були без світла, просто молилися на холодильник, щоб він витримав. Все як у всіх. Але бачу в соціальних мережах, є люди, які дійсно підготувалися – у них і генератор, і якісь інші штуки, в них є і світло, і інтернет. У нас такого немає, ми на мінімалках».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: