El Kravchuk презентував пісню, присвячену жінкам, які вимушено покинули домівки

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Виконавець активно підтримує українських військових ще із 2014 року

Співак El Kravchuk презентував нову композицію під назвою «Кіт-собака», яку присвятив героїчним українським жінкам, яким довелося тікати з дітьми від бомбардувань, лишаючи свої домівки.

«У той час, коли мужні воїни боронять країну, жінки захищають тили, захищають сім'ї. З перших хвилин навали, мільйони і мільйони жінок, дітей, старих і молодих рушили зі сходу на захід. Вони бігли від ракет, від літаків, від насильства і смерті, від страху. Вони їхали переповненими потягами... Їхали ночами у повній тиші, тому що вдень постійно існувала вірогідність бомбардувань. Вони вистояли», – йдеть в анонсі під роликом.

El Kravchuk активно підтримує українських військових ще із 2014 року. Співак регулярно їздить до наших захисників із виступами.

Раніше «Главком» писав, що співачка Анжеліка Рудницька презентувала ремікс на пісню «Вірю», яка з‘явилася після її поїздок на фронт у 2014 році. У треку війна відзеркалюється крізь емоції жінки, яка чекає з фронту коханого і вірить у його повернення.

Тим часом співачка Ірина Білик презентувала нову роботу – композицію «Мало». В коментарях шанувальники артистки дякують їй за ніжну та дуже романтичну композицію, яких нині дуже не вистачає.

Читайте також: Мені це не подобається. Єфросиніна розповіла про випробування, які проходить з чоловіком

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: