Відомий російський музикант врізав росіянам, що тікають від мобілізації

Покровський: Далі буде, тварюки
фото з відкритих джерел

Лідер гурту «Ногу звело» Макс Покровський росіянам: Куди подівся патріотизм та палкі промови?

Російський  музикант, лідер гурту «Ногу звело» Макс Покровський виклав на своїй сторінці в соцмережі емоційне відео, в якому звернувся до ти росіян, хто ще нещодавно підтримував війну проти України, а тепер тікає від мобілізації.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Макс Покровский (@max_pokrovskiy)

«Зараз багато хто біжить від мобілізації. Абсолютно різні обставини, різні причини. Є серед них ті, котрі ніколи не підтримували війну, і для яких убити неможливий смертельний гріх. А є й такі, які у чаду величі тішили свою нікчемність, обряджали своїх нащадків у військовий одяг і вибривали їм букви Z на головах, клеїли на свої машини фашистські знаки та ставили їх собі на аватари. Виявляється вони теж біжать, щойно запахло смаженим», – пише Макс.

«Вони чудово зрозуміли, що з дуже великою ймовірністю будуть убиті або поранені. Куди подівся їхній патріотизм і розудалі промови. Натомість вони судорожно голять налисо своїх дітей, зривають літери Z і запобігливо заглядають в очі офіцеру на кордоні. Хто там мені писав: кому ти там потрібний та інші гидоти? Тепер питання, кому потрібні ви, ви вирішуватимете щомиті. Далі буде, тварюки! Х#й ви тепер біжите? Вас не хвилювали українські життя. Ви рятуєте власну шкуру тоді, коли біда прийшла до вашої оселі», – додав артист.

Раніше «Главком» писав, що російський рок-гурт «Ногу звело!» у день Росії випустила композицію, присвячену Україні. У пісні «Україна» Максим Покровський згадує Київ, Харків, Одесу, Маріуполь та Бучу, на які чекає щасливе майбутнє. Гурт публічно підтримує Україну після 24 лютого та випустив вже п'ять антивоєнних пісень: «Нам не потрібна війна!», «Покоління Z», «Назад, Росія!», «Україна», «Буква Zю». По материнській лінії Максим Покровський – українець, усі родичі його мами проживають у Дніпропетровській області. Максим із сім'єю вже шість років живе у США.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: