Онуків Пугачової вже тягнуть на фронт через її виїзд з Росії

Алла Пугачова не має зворотнього квитка до Росії
фото з відкритих джерел

Ура-патріоти вимагають оголосити хлопців в міжнародний розшук

Як тільки стало відомо, що російська співачка Алла Пугачоваразом з меншими дітьми виїхала з Росії до Ізраїлю, росіяни взялися за її онуків. 

«Обидва онуки Алли Пугачової підпадають під часткову мобілізацію. Нині такий час, коли має закінчитися еліта. У сучасному російському суспільстві не місце тим, хто критикує свою країну, коли вона атакована колективним Заходом, тим, хто відправляє дітей навчатися за кордон, замість того, щоб піднімати престиж російських вузів. Такі сім'ї вже незрозуміло, до якої країни стосуються: живуть у Лондонах та Нью-Йорках, відвідуючи часом бабусю Аллу Пугачову в Росії. Та й та також то в Ізраїлі, то в Прибалтиці, то взагалі – в Майамі», – заявив російський депутат Роман Худяков.

Ура-патріот нагадав, що 24-річний онук Пугачової Дені може бути покликаний на службу, оскільки має відповідну військово-облікову спеціальність – він закінчив кадетський корпус, а також, за словами Худякова, добре стріляє з карабіна і навчений рукопашному бою.

«Нещодавно, щоправда, повідомляли, що він крутить роман зі студенткою МДІМВ у Росії і бачиться із зірковою бабусею. Але зараз призовників, яких не можуть знайти, вже починають оголошувати у розшук, зокрема міжнародний», – зазначив Роман Іванович.

Нікіта Пресняков, за словами Худякова, «незрозуміло який військово-обліковий фах має», але рядовим під часткову мобілізацію теж цілком підпадає. Депутат пригрозив, що якщо буде потрібно, то військовий комісаріат і до замку Пугачової та Галкіна навідається заради зустрічі з Пресняковим.

Тим часом, українські журналісти знайшли фото ізраїльського паспорта, який належить російській співачці Аллі Пугачовій.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: