Тіна Кароль розповіла про образу на батька зі сльозами на очах (відео)

Тіна Кароль
Фото: facebook.com/tina.karol

Артистка розчулила шанувальників відвертим зізнанням

Українська співачка Тіна Кароль поділилася, що її тато Григорій Ліберман ні разу не відвідав концерт доньки. Про це вона розповіла у подкасті ведучого Андрія Чорновола, присвяченому «Чорноморським іграм».

Тіна Кароль розповіла, що саме мама змотивувала її стати співачкою, коли зірці було 12 років.

«Мій перший виступ був у Будинку офіцерів. Я налякана була, дивилася косо в мікрофон, тому що мені було страшно підняти очі і дивитися у залу. Це дуже добре я пам'ятаю. Це не була моя ідея, це була ідея мами. Тато був проти. Дуже проти. Він навіть зараз каже, мала би нормальне собі життя», – поділилася співачка.

Виконавиця сказала, що для батька це була стресова ситуація.

«Він коли бачить новини, чи якийсь мій виступ, він тікає з хати просто досі. Якщо чесно, ти не повіриш, він не був на моєму концерті. Всю мою кар'єру. Він не був ніколи», – сказала Кароль зі сльозами на очах.

Також артистка пригадала часи, коли зібрала сім аншлагів у Палаці "Україна", однак і тоді батько Кароль не зміг відвідати виступ доньки.

«В мене я пам'ятаю, було сім «палаців України», ми там виступали трохи. Він сидів під палацом кожен день в машині, не заходив жодного разу. Мама була на концерті. Він тиждень пробув під палацом. Дурне», - розповіла Тіна Кароль.

За словами співачки, батько іноді може передивитись виступи доньки у записі, якщо там «все добре».

Читайте також: Від 600 грн за квиток: Тіна Кароль анонсувала перший за пів року всеукраїнський тур

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: