Телеведучий Мірошниченко зізнався, що отримав повістку та пояснив, чому не на фронті

Мірошниченко: Ми їдемо до військових, це можуть бути і окопи, і ліс або інше місце
фото з відкритих джерел

Тімур Мірошниченко каже, що став на облік у військкоматі за кілька місяців до вторгнення

Телеведучий Тімур Мірошниченко розповів, чим займається під час війни, та відповів на одне із найпопулярніших хейтерських питань із соціальних мереж: а чому ви не фронті?

«На початку війни я казав, що у кожного свій фронт, а зараз таку відповідь не сприймають. Чесно кажучи, я не знаю, як відповісти на це питання. Повістка мені приходила. Я був у військкоматі за кілька місяців до повномасштабного вторгнення в Україну, став на облік і все, – ділиться Тімур Мірошниченко у студії подкасту «Олега френди». – З одного боку, я не кращий і не гірший, ніж всі. А з іншого, війна – це механізм і без певних частин він не працюватиме. Тому поки у мене є можливість збирати гроші, привертати міжнародку увагу, я буду це робити».

Телеведучий каже, що продовжує працювати в Україні і не лише у телешоу, а й у інших проєктах, де збирає гроші для ЗСУ.

«Робота є, але оплачуваної мало. У 2022-му році я провів близько 100 благодійних заходів, на яких, звісно, не заробляв гроші, але мав можливість збирати для ЗСУ, для переселенців, для дітей, для будь-чого. На всіх заходах, де я був ведучим, це і масштабні марафони всесвітні, і невеликі заходи, ми зібрали більше 300 млн грн. Це на все, – розповідає Мірошниченко. – Плюс, дружина підрахувала, що ми власними сімейними проєктами, типу марафонів, інтелектуальних ігор онлайн, інших акцій, ми зібрали 2 млн грн».

«Зі 100 минулорічних заходів, більшість ми провели для військових. Ми їдемо до них, це можуть бути і окопи, і зруйнований палац культури, ліс або інше місце. Памʼятаю перший такий концерт – це був початок або середина квітня, ми поїхали до хлопців на позиціях в Київській області, туди, ближче до картоплі. Я тоді дуже переживав, адже розумів, що люди другий місяць воюють, саме воюють – як з ними спілкуватися, як поводитись? Але в результаті все пройшло круто! Ми, артисти, мабуть, зарядилися ще більше, ніж хлопці. Хоча потім ще три дні розривався дірект від дружин цих хлопців, які дякували нам», – додав телеведучий..

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: