Подкопаєва розповіла, чим у США займається її 18-річний син та як допомагає Україні

Лілія Подкопаєва з 18-річним сином
фото: instagram.com/podkopayeva_official

Син спортсменки під час навчання в школі розповідав своїм однокласникам про війну в Україні, яку розв'язала Росія

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва поділилася, чим у США займається її 18-річний син та як він допомагає Україні під час війни. Про це стало відомо з інтерв'ю спортсменки OBOZ.UA.

За словами Подкопаєвої, син Вадим в Америці активно висвітлює, які важкі події відбуваються в його рідній країні Зокрема, він та його сестра Кароліна беруть участь в акціях протесту, де розповідають, які злочини проти українців чинять російські окупанти. Також вони збирають гуманітарну допомогу для українців.

Коли Вадим навчався в школі, то теж розповідав своїм однокласникам про війну в Україні, яку розв'язала Росія.

«Вадим і Кароліна брали і беруть участь в акціях, пов'язаних з Україною. Вони в перших рядах! Коли по Покровську рік тому запустили ракети, було багато загиблих, у школі Вадима зробили акцію біля станції метро в Атланті. Вадим там виступав, розповідав історію дівчинки, яка вижила. Потім вони збирали гуманітарну допомогу», – розповіла гімнастка.

Сам Вадим нині готується до вступу до вищого навчального закладу. Як говорить Подкопаєва, у сина високі бали, тож він може отримати стипендію та навчатися безкоштовно. Нині ж Вадим обирає, де саме хотів би здобувати освіту.

До речі, сину гімнастки необхідно було написати есе для вступу до вишу. У творі Вадим розповів про Україну, а також історію свого всиновлення. Лілія Подкопаєва поділилася, що неабияк пишається сином.

«Я дуже пишаюся своїм сином! Цьогоріч Вадим вступав до університету, і треба було написати есе. Він написав про свій шлях, що був усиновлений, з якого він міста, країни і що хоче бути схожим на маму в тому сенсі, що якщо у людини є мрія, то треба її досягнути. Він мені казав, що не хотів використовувати мої заслуги, не хизувався, хто його мама. Це було так емоційно», – зазначила спортсменка.

Подкопаєва додала, що в родині прислухаються до Вадима, бо він обізнаний у багатьох речах.

Нагадаємо, старшу доньку Лілія назвала на честь своєї найближчої подруги, хрещеної Кароліни – співачки Ані Лорак. Нещодавно спортсменка зізналася, що не спілкується з Лорак через різні політичні позиції. 

Раніше «Главком» писав, що Подкопаєва на своїй сторінці в Інстаграм показала, як виглядає нині її старша дочка. Світлини 16-річної Кароліни з'‎явилися в мережі з нагоди дня народження дівчини. 

Нещодавно гімнастка приїжджала до України вперше з моменту початку повномасштабної війни.

Читайте також: «Мені прикро за її вибір». Подкопаєва розповіла, чи спілкується зараз із Ані Лорак

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: