Стало відомо, де і коли поховають Дмитра Павличка

Поет народився 28 вересня 1929 року у селі Стопчатів
Фото з архіву Дани Павличко

Про дату і місце прощання повідомив у Фейсбук голова Спілки письменників України

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого.

Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, перекладач, літературний критик, публіцист, шістдесятник, громадсько-політичний діяч, лавреат Національної премії імені Тараса Шевченка – це все про Дмитра Павличка. Його також пам’ятатимуть як одного з авторів Акту проголошення незалежності України.

Про дату і місце прощання з українським поетом і державним діячем повідомив у Фейсбук голова Спілки письменників України Михайло Сидоржевський: «Прощання і похорони відбудуться 1 лютого. Початок о 12.00 у селі Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області».

Поет народився 28 вересня 1929 року у селі Стопчатів. Зараз це Косівський район Івано-Франківської області. У рік народження Павличка ця територія була під управлінням Польщі.

Раніше «Главком» писав, що онука Дмитра Павличка поділилася спогадами про діда та показала фото його правнуків. Жінка зізналася, що її стосунки з дідом не були простими.

Читайте також: В річницю шлюбу з Оленою Мозговою Девід Аксельрод вперше розповів про їх весілля

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: