Сергій Бабкін розповів, чи спілкується з родичами з Росії

Артист виступає по всьому світу та допомагає ЗСУ
фото з відкритих джерел

Востаннє в Росії артист був сім років тому

Після 24 лютого 2022 року український музикант Сергій Бабкін разом із родиною виїхав з України до Німеччини. А в червні 2023 року артист повернувся на батьківщину, відвідав Харків та зустрівся з батьками. Деякі родичі виконавця досі живуть у Росії, але він обірвав зв'язки з ними у перший місяць війни. Про це співак розповів в інтерв'ю «24 каналу».

Артист каже, що родичі з Росії зазомбовані настільки, що сприймають кожен акт тероризму своєї держави як підтвердження їхньої правоти. Востаннє в Росії Бабкін був сім років тому. «З родичами ми припинили спілкування в перший місяць після вторгнення. Все одно говорити неможливо, тому що люди живуть в іншій, спотвореній реальності. Щоб не відбувалося, для них це буде лише підтвердження їхньої правоти», – пояснив Сергій Бабкін.

Артист уточнив, що росіяни, які підтримують Україну, можуть відвідувати його концерти, адже зараз у Європі багато громадян із РФ.

«Під час гастролей у нас, як правило, дуже щільний розклад: літак чи потяг – готель – концертний майданчик. Тож в умовах «дикої природи» нікого не спостерігаємо. Думаю, що ті росіяни, які підтримують Україну, приходять на концерти, тому що у мене та у 5'nizza там було дуже багато шанувальників», – пояснив співак.

Родина Бабкіних перераховує чимало коштів до фондів та 127-й окремій бригаді ЗСУ ТрО міста Харкова.

Додамо, що співак Сергій Бабкін розповів, чому за кордоном він випустив трек з «хорошим росіянином» Борисом Гребенщиковим. 

Читайте також:
Сергій Бабкін заспівав «Заповіт» Шевченка у стилі реггі (відео)

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: