Бабкін пояснив, чому заспівав з «хорошим росіянином» Гребенщиковим

Бабкін каже, що що й до вторгнення ніколи не сприймав БГ, як російського музиканта
фото з відкритих джерел

Український музикант зізнається, що паспорт країни-агресора  не має значення

Співак Сергій Бабкін розповів, чому за кордоном він випустив трек з «хорошим росіянином» Борисом Гребенщиковим. Трек Face to Face, який українець Бабкін записав разом з росіянином, сильно розкритикували у мережі.

Слухачі не розділили з Сергієм думки, що з «хорошими росіянами» потрібно дружити та видавати спільні пісні, проте у Бабкіна є свої аргументи. Він каже, що росіянин з 2014 року засуджує дії Кремля і працює за кордоном вже багато років.

«Насправді Борис Гребенщиков на боці України не з лютого, а від початку агресії у 2014 році. Можливо, він не робив якихось гучних заяв, це взагалі йому не дуже притаманно. Але він був дуже частим гостем в Україні, особливо після 2014-го – грав багато концертів, записувався в Києві, виступав з українським оркестром. Ми дуже давно знайомі, товаришуємо, багато разів зустрічались, коли він приїжджав до Харкова з концертами», – розповів Бабкін в інтерв’ю 24 каналу.

За його словами, росіянин родом з Санкт-Петербурга після 24 лютого відіграв декілька благодійних концертів на підтримку України за кордоном, а те, що відбувається в Росії – називав фашизмом. Він каже, що й до повномасштабного вторгнення ніколи не сприймав його, як російського музиканта.

«У Росії його концерти зараз заборонені, це багато про що свідчить. Сам Борис не перший рік мешкає в Лондоні, а половина його групи взагалі ірландці. Те, що він народився колись у Санкт-Петербурзі та має паспорт країни-агресора, для мене немає значення. Набагато важливіше, які принципи він сповідує, який вибір робить під час боротьби добра зі злом (а саме це і відбувається зараз) та якими є його вчинки», – переконаний Сергій.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: