Кабаєва «засвітилася» в Сочі з близьким другом Путіна та розридалася на людях

Російська преса підлабузо повідомляє, що «академія художньої гімнастики – унікальна задумка»
фото з відкритих джерел

Коханка Путіна з’явилася на людях з рашистським символом «z» на грудях

Cпортсменка Аліна Кабаєва, якій приписують зв'язок із Путіним, а також спільних дітей, вперше за довгий час «засвітилася» на публіці. Спортсменка відкрила академію художньої гімнастики свого імені у Сочі. Олімпійська чемпіонка з’явилася на відкритті разом з головою «Газпрому» Олексієм Міллером – одним з найближчих друзів Путіна.

Російська преса підлабузо повідомляє, що «академія художньої гімнастики – унікальна задумка». Мовляв, протягом останніх років міжнародна федерація гімнастики послідовно спрощувала правила, щоб «дати спортсменкам можливість хоч якось конкурувати з російськими чемпіонками, які завжди були на голову вищі». У Сочі ж юні гімнастки змагатимуться за складнішими правилами.

«Вчора повідомлення надійшло від федерації Америки. Вони шкодують, що не можуть приїхати, але готові наступного разу. У них у жовтні закінчився турнір, пишуть, що до нашого турніру потрібно підготуватися особливо ретельно», – на повному серйозі заявила на відкритті Кабаєва.

На церемонії коханка Путіна з’явилася в чорному брючному костюмі, на лацкані якого красувався рашистський символ «z». Пізніше ура-патріотка змінила вбрання на небесно-блакитну «двійку». Згодом Кабаєва зустрілася зі своїм багаторічним тренером з художньої гімнастики Іриною Вінер та учасницями турніру. Як повідомляє «сентиментальна» російська преса, дівчата подарували Кабаєвий малюнок на ватмані, зроблений своїми руками, який зворушив ту до сліз.

Раніше «Главком» писав, що ексдепутат Держдуми розсекретила, хто і навіщо познайомив Путіна з Кабаєвою.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: