Після скасування концерту в Росії Ані Лорак заявила, що в усьому винна Україна

Виконавиця зстверджує, що Україна «притисла її до стінки»
фото з відкритих джерел

Лорак стверджує, що в Росії вона росла як артистка, «отримуючи визнання по всьому світу»

Співачка Ані Лорак, яка, незважаючи на вторгнення росіян на територию України, продовжує жити та співати в РФ, образилася, що їй відмінили концерт в Краснодарі та настрочила гнівний пост в соцмережі.

Про те, що шоу не відбудеться, заявив мер Краснодара Євген Наумов. Мовляв, зароблені рублі артистка може скерувати на допомогу українській армії. Співачка з цього приводу написала цілий допис в Інстаграм, в якому звинуватила у всьому Україну.

«Я пишу цей пост з глибокою повагою та наміром прояснити свою позицію щодо хибних повідомлень, які поширюються в мережі у ці дні. На жаль, різні ЗМІ деякий час тиражують фейкові звинувачення та наклеп на мою адресу, намагаючись вплинути на громадську думку. Я відчуваю необхідність цього звернення, щоб ви, мої дорогі шанувальники, знали правду. Як ви знаєте, я – українська співачка, і я пишаюся своєю спадщиною та культурою. Я ділилася своєю творчістю в Україні протягом довгих років, у тому числі представляла країну на «Євробаченні» та посіла друге місце», – пише Лорак.

«Однак з початку конфлікту між Росією та Україною я опинилася в центрі уваги безлічі пліток без жодних фактів. 2014 року деякі політичні діячі в Україні хотіли використати мене у своїх цілях, з чим я не могла погодитися. В результаті опинилася в дуже незручній ситуації та зіткнулася з негативними наслідками у своєму житті, про які знає лише моє найближче оточення. Мені надали лише два варіанти: «Або ти граєш у нашу гру, роблячи те, що ми тобі говоримо, або ти не співатимеш у цій країні», – стверджує співачка.

«Ультиматум уряду моєї власної країни, який притис мене до стіни, став тим переломним моментом, який підштовхнув мене до переїзду до Росії, де я була прийнята і продовжувала рости як артист, отримуючи визнання по всьому світу. Попри все, Україна завжди в моєму серці. Я розумію, що за моє мовчання протягом останнього року мене критикували і усвідомлюю, що це рішення може бути трактовано по-різному. Я ніколи не хотіла нікого образити чи зачепити, і якщо це сталося, я вибачаюсь», – додала Лорак.

«Я хочу чітко заявити, що не підтримую жодних форм насильства, і загибель людей внаслідок конфліктів розбиває мені серце. Тільки ті, хто знає моє минуле, можуть зрозуміти біль від втрати когось на війні. Я також хочу сказати, що ніколи не надавала військової допомоги, що бездоказово стверджують деякі ЗМІ та політичні діячі. Тому що я можу допомагати лише в рамках гуманітарної місії, чим я й займалася все життя», – підсумувала виконавиця.

Коментатори пишуть артистці:

  • «Кароліна, харош п#здіти. Вибрала Росію, живи із цим. Ти доросла жінка. Прийняла рішення, зізнайся в цьому і все. Раніше я вірила у твої казки, шкодувала, але 24.02.2022 показало тебе у всій красі»
  • «Як можна співати тим, хто вбиває твій народ?»
  • «Так, від конфлікту знищується нація України і знищуються міста та села»
  • «Коли Росія забрала Крим – теж притиснули до стінки і змусили концерт на підтримку дати?»
  • «Конфлікт чи війна? Ну просто пі#здець»
  • «Колись мріяла потрапити на ваш концерт. Тепер ніколи не хочу навіть слухати ваші пісні. Ніяка професія, ніхто не може бути поза політикою, це неможливо»
  • «Дуже сумніваюся, що мій коментар буде прочитаний, але конфлікт – це не війна, ви – не жертва цієї ситуації, а доросла людина, що вибрала політику Росії, це був усвідомлений вибір, ви ж не обрали Туреччину, або будь-яку іншу країну. Музикант і співак – це в першу чергу розумна і розвинена людина, яка завжди зі своєю думкою і не боїться її показати, як науковці. Коли я бігла від російських танків з дітьми, мене підтримали всі знайомі лікарі та вчені, крім росіян»
  • «Повне дно! Людина, яка просто готова за гроші називати війну конфліктом! Вбивають мирне населення, виродки вдерлись на чужу територію сусідньої держави , а вона і далі співає за окупантів! Бідненька, скоро тебе викинуть і з Росії, що ж ти будеш робити?!». 
Читайте також: Програли «Кварталу 95». Чоловік співачки Валерії назвав фальшивим аудіозапис, в якому критикує Путіна

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: