Міла Куніс шокувала шанувальників несподіваним зізнанням про своїх дітей

У Міли Куніс двоє дітей
фото з відкритих джерел

Раніше Ештон Катчер поділився подробицями початку роману з акторкою

Голівудська акторка Міла Куніс, що має батьків-українців та народилася в Чернівцях,  розповіла журналістам в інтерв'ю E! News, що в їхньому будинку з Ештоном Кутчером завжди відчинені двері у всіх кімнатах.

«Я ніколи не думала, що зможу так жити, що не закриватимуся у ванній, – каже акторка. –Але це все наші діти (у подружжя двоє дітей – семирічна Уайєт та п'ятирічний Димитрій). Вони і двох секунд не дають побути наодинці. Зачинені двері їх не зупиняють. Вони відразу починають тарабанити в них. Так ще гірше. Спочатку я лаялася, мене це виводило з себе. Потім Ештон сказав: «Та ну його! Просто не закривайся!» Я спробувала, і полегшало. І ми в нашій сім'ї вирішили, що будь-які природні функції тіла, організму є стандартною нормою. У цьому немає нічого такого».

Раніше Ештон Катчер поділився подробицями початку роману з Мілою Куніс. Актор розповів історію з життя в ефірі шоу Our Future Selves. У черговому випуску взяв участь кантрі-співак Кенні Чесні. Творчість виконавця якраз і надихнула Ештона згадати, як він уперше освідчився Мілі у коханні.

«Перший раз я сказав дружині, що люблю її під твою пісню You and Tequila («Ти і текіла»). Напевно, я трохи перебрав з текілою. Я заявився до неї додому п'яний години о другій ночі і просто почав кричати: «Я божеволію від тебе і текіли!». Я освідчився їй у коханні, а вона сказала: «Не кажи так, якщо не відчуваєш цього по-справжньому. Коли ти завтра прокинешся з похмілля, все ще мене любитимеш?». Я прокинувся на ранок і сказав їй: «Я все ще люблю тебе».

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: