Трагедія на Каховській ГЕС. Комаровський розповів про ризики для здоров’я

Комаровський наголосив, що найголовніший ризик від катастрофи – це заражена вода
фото з відкритих джерел

Лікар попередив,  що є великий ризик підхопити кишкову інфекцію

Наслідки від підриву Каховської ГЕС українці долатимуть протягом тривалого часу. Заслужений педіатр Євген Комаровський попередив українців, що ця масштабна біда може позначитися на здоров’ї. В Instagram лікар виокремив основні ризики для здоров'я після підриву Каховської греблі.

Медик наголосив, що міни, які дрейфують у воді, звичайно, є дуже небезпечними. Також варто боятися токсичних продуктів,  які зараз у воді у великій кількості.

«Але є конкретніші ризики, на які ми можемо впливати», – наголосив експерт.

Харчова безпека

Комаровський попередив,  що є великий ризик підхопити кишкову інфекцію. «Багато хто забуває, що Дніпро впадає в Чорне море. Це сотні тисяч кубометрів води з вигрібних ям і туалетів, каналізацій, сотні тисяч загиблої риби, які потраплять у море», – наголосив лікар.

Найголовніший ризик від катастрофи – це заражена вода.

«Коли йдеться про кишкові інфекції – це не тільки кишкова паличка та сальмонела. Все це буде у воді», – сказав він.

Як захиститися від інфекцій

Комаровський акцентував увагу на тому, що вода для харчування повинна бути лише бутильована. «Якщо у вас немає доступу до бутильованої води  – то вода має бути лише кип'яченою. Кип'ятити її треба не менше п’яти хвилин», – резюмував лікар.

Нагадаємо, що внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС 6 червня дніпровська вода затоплює населені пункти по обидва береги Херсонської області.

Додамо, що українські зірки не залишилися байдужими до катастрофи на Каховській ГЕС, оперативно відреагувавши на цинізм окупантів, які здатні лише підло нищити, вбивати та стирати все живе з лиця землі.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС, яка знаходиться за декілька кілометрів від тимчасово окупованого міста Нова Каховка на Херсонщині. Незабаром вода дістане критичного рівня: починається евакуація з небезпечних районів.

Нагадаємо, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС з метою тиску на сили оборони та Україну в цілому. 

Читайте також: Руслана опублікувала щемливі архівні кадри з Каховської ГЕС (відео)

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: