Президент Зеленський уперше з'явився на людях в окулярах

фото з відкритих джерел

Раніше Володимир Зеленський зізнався, що в нього дуже погіршився зір

Президент Володимир Зеленський вперше з'явився в окулярах на офіційній події. Підписуючи документи під час відвідування Гааги, очільник держави скористався під час перегляду тексту окулярами.

Раніше в інтерв'ю тележурналісту Дмитру Комарову президент розповідав, що за час повномасштабного вторгнення його зір значно погіршився. «Нічого не бачу, хоч убий. Я втратив зір, це фізично. А навпаки, вважаю, що людей бачу. Багато ж працювали, коли не було повного освітлення. Тому що повного освітлення ми не використовували. Охорона казала: «Давайте трохи менше». Ми багато працювали багато місяців. А потім зір трохи погіршився. Лінзи я не використовую, Я читаю в окулярах. Тепер так. Все нормально», – говорив Зеленський.

Раніше «Главком» писав, що на погіршення зору пожалілася і Олена Зеленська. Перша леді зізналася, що проходить лікування та вважає, що приховувати діагноз не варто. Вона додала, що до 45 років у неї «ніколи нічого не було із зором». Дружина президента України припустила, що причиною хвороби могло стати те, що вона «постійно дивиться в телефон і стежить за тим, що відбувається в країні», а також те, що часто вимикали електрику.

Читайте також: Киянка, яка представляла Україну на «Міс Світу», заявила, що Росію перемогти неможливо

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: