Злата Огневич вибухнула під час інтервʼю: Яка вам справа до того, чому у мене немає дітей?

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Співачка розповіла, як ставиться до підвищеної уваги до її особистого життя

Співачка Злата Огневич під час відвертого інтервʼю для подкасту «Олега френди», який виходить на YouTube-сторінці каналу «Дом», розповіла, чи вільне зараз її серце, а також зізналася, які висновки зробила для себе з попередніх стосунків.

Особисте життя виконавиці завжди цікавило українців, а особливо обговорюваним воно стало після участі артистки у шоу «Холостяк». Ведучий Олег Борисов теж не міг оминути питання – серце відомої красуні сьогодні хтось ображає чи оберігає?

«Щастя любить тишу. Коли мені буде, про що розповісти, я обовʼязково цим поділюся. А стосовно тих колишніх чоловіків – це був мій вибір. Ці стосунки потрібні були мені для досвіду. Я не буду нікого винити, я лише дякую їм за досвід, завдяки якому знаю, як я не хочу і як хочу жити тепер», – коментує співачка.

Крім чого, Злата розповіла, як ставиться до підвищеної уваги до її особистого життя, одруження та дітей. «Це певні шаблони суспільства. І взагалі – це некоректні питання. У кожної людини є свої особисті причини, чому він досі не одружений чи незаміжня, чому немає дітей. Є жінки, яким здоровʼя не дозволяє або якісь комплекси. То чому лізти з цими питаннями? Яка вам справа до того, чому у мене досі немає дітей? Коли прийде час – вони зʼявляться або інших няньчитиму. У таких випадках я кажу так: «Я обов'язково розкажу вам, коли народжу дитину або коли вийду заміж», – поділилася своїм баченням артистка.

Огнєвіч зазначає: такі питання і ставлення до інших – це пережитки минулого. Тому це треба приймати, але не переносити в майбутнє.

«Це треба виховувати з дитинства. Я дуже хочу, щоб у мене народилась дитина і я прививатиму їй свої цінності. В тому числі і такі – що є некоректні особисті питання до людей. Знаєте, коли ви не приймаєте своїх батьків – ви не приймаєте і себе. Адже коли ви їх приймете – одразу все погане, що ви так не любите сприйметься інакше – це ж ваша база, вони вас виховували. Хочеться нам того чи ні, наше оточення, наші батьки закладають у нас все, у тому числі такі некоректні питання. І це нормально», – зауважила Огневич

Але в той же час, люди можуть робити свій вибір і розраховувати на підтримку найрідніших. Це, на жаль, зустрічається не завжди, але Україна має до цього йти – впевнена артистка.

«Можливо я хочу собі шведську сімʼю, заведу її, а мене за це засуджуватимуть у суспільстві. Або, наприклад, усиновити дитину, але це має бути рішення двох. Я вже думала про це. Коли у мене буде супутник по життю, я підніму це питання. Я була в дитячих будинках колись їздила, допомагала. Це дуже складно», – розповіла співачка.  

Читайте також: Колишня ескортниця Ксюша Манекен, яка вихвалялася нагородою від ГУР, звернулася до українців

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: