Зірка «Спіймати Кайдаша» розповів, як доводив тещу до агресії через українську мову

Фото: 24 канал

Тарас Цимбалюк пояснив, якою, на його думку, має бути українізація

Зірка «Спіймати Кайдаша» Тарас Цимбалюк виступає проти примусового нав’язування людям необхідності спілкуватися українською мовою. За його словами, варто подати приклад, а не хейтити.

В інтерв’ю 24 каналу Тарас Цимбалюк розповів про свою колишню родичку з Маріуполя, яка розмовляє російською мовою. Він наголосив, що якщо їй нав’язувати примусово говорити українською, вона стає агресивною. За його словами, це не вихід.

«У мене колишні родичі з Маріуполя. Якщо з ними сідаєш спілкуватися, вони дуже агресивні. Якщо ти починаєш їм нав’язувати «говори українською мовою», вони не реагують позитивно. Це точно не вихід. Ти можеш подати людині приклад, пояснити, чому ти так робиш, якщо вона захоче і вона адекватна, то рано чи пізно, перейде на українську», – каже Тарас Цимбалюк.

Актор поділився, що не розуміє людей, які чують російську мову і, не розібравшись, зразу починають хейтити. «Звідки ти знаєш, може, це дівчина, яка приїхала з Миколаєва, яка все життя розмовляла російською мовою… Може вона для цієї України робить набагато більше зараз? Я не бачу сенсу всіх хейтити за мову і так далі. Дуже легко судити, коли ти з центральної чи західної України, коли важко зрозуміти, чому людина все життя на Донбасі розмовляє російською мовою».

Весою колишня теща Цимбалюка дивом врятувалася з Маріуполя. Раніше актор розповідав, як їм довелося тікати на авто без лобового скла та з діркою від снаряда. Втім, в інтерв’ю 24 каналу актор повідомив, що вона вже повернулася в окупацію.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: