Народний артист Іван Попович пояснив, як «1+1» «поневолив» Тіну Кароль

До повномасштабного вторгнення Іван Попович мав свій проєкт «На гостину до Івана Поповича»
колаж: glavcom.ua

«Єдина людина, яка відповіла відмовою на запрошення, була Тіна Кароль»

Тіна Кароль відмовилася від участі в шоу Івана Поповича через контракт із 1+1. Про це народний артист України, співак та композитор Іван Попович розповів у інтерв'ю «Главкому».

До повномасштабного вторгнення артист мав свій проєкт «На гостину до Івана Поповича», який був у ефірі на Першому національному. За словами співака, у нього в гостях було дуже багато як артистів, так і політиків.

«У мене перебували всі: від Павла Зіброва до Степана Гіги. Бували навіть політики. Єдина людина, яка відповіла відмовою на запрошення, була Тіна Кароль. Вона згодом мені перетелефонувала і особисто пояснила, що не може, оскільки у неї на той момент був контракт з «1+1», який її обмежував», – пояснив Попович.

За його словами, сторінку цього проєкту «перегорнула війна». Проте після перемоги, зауважує артист, із радістю спробує повернутися до зйомок.

Також Іван Попович розповів, якій музиці надає перевагу, адже за останні роки з'явилося дуже багато нових артистів. Співак наголосив, що, до прикладу, в автомобілі слухає або інструментальну музику, яка в нього є записана, або новини. Вся причина в тому, що на радіо вмикають музику лише ту, за яку платять, вважає артист.

«По радіо крутять лише те, за що їм платять. Телеканали – аналогічно. Все побудовано на грошах. Можливо, я мислю застаріло, але я виховувався так: мають бути окремо поети, окремо – композитори до кожної пісні. У мене, наприклад, саме такі усі пісні. Я прискіпливо ставлюсь до текстів, у мене не може бути дурні на кшталт «Я твой тазик, ты мой таз». Така музика мене особисто не влаштовує, я співаю те, що мені підказує моя душа, і слава Богу, у моїх скоро 75 я пів століття я вже на сцені. У мене є свій глядач, і я цим тішуся», – поділився Попович.

Проте все ж з «нового» артисту подобається програма Лілії Сандулесу і Івана Бобула.

Нагадаємо, народні артисти України Іво Бобул та Лілія Сандулеса возз'єдналися у творчому тандемі. Вони виступають з концертною програмою «Берег любові через роки».

Нагадаємо, що колишнє подружжя не виступало разом понад два десятиліття.

Зазначимо, у 90-х роках Іво Бобул і Лілія Сандулеса були не тільки успішним творчим дуетом, але і парою. Вони разом випустили кілька хітів.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: