Гастролі Сердючки у США. За що хейтять Данилка в Україні?

Андрій Данилко у компанії російського шоумена Рустама Солнцева
фото з відкритих джерел

Вєрка Сердючка на гастролях у США знялася у ролику скандального росіянина з «Дому-2»

Український артист Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) виїхав у тур Північною Америкою, де знявся у відео російського шоумена Рустама Солнцева (справжнє прізвище Калганов). Цей факт обурив блогера Олексія Голобуцього.

«Андрій Данилко не придумав нічого кращого, як поїхати з туром до Північної Америки і записувати відосики не з українськими блогерами, а з російськими. Та ще й із ким? З так званою зіркою «Дому-2», яка – тобто який – заробив собі популярність на скандалах, бійках і обливаннях помиями усіх, з ким працював», – розповів Голобуцький у Facebook.

Гастролі Сердючки у США. За що хейтять Данилка в Україні? фото 1

Він запитав у Данилка, чому той у США не зустрічається з адекватними українськими медіа і українськими блогерами. У той час як в Україні Сердючка старанно вибудовує собі патріотичний імідж, за кордоном її так і тягне до «хороших рускіх», звернув увагу Голобуцький.

«У лютому на концерті в Іспанії Данилко потяг на сцену російського алкоголіка і психічно хворого актора Паніна, щоб теж привселюдно обійматися і цілуватися з ним», – далі скаржиться блогер. «Усі свої виступи в Європі та Америці Данилко-Сердючка позиціонує як благодійні. Чому немає інформації та жодного звіту про суму зібраних коштів і куди вони були перераховані?», – додав він.

Нагадаємо, раніше на Сердючку обрушився блогер та ведучий каналу «Ісландія» Володимир Петров. Він подивився її виступ у Ніцці і з’ясував, що там лише одна пісня була не російською мовою – польською. Також у перервах між піснями Сердючка розважала публіку російською мовою, одягнувши при цьому українську вишиванку.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: