Брат співачки Tayanna повернувся в Росію і видалив пости проти війни

Співачка з братом
фото з відкритих джерел

В Інстаграм Марвін підтвердив, що продовжить співпрацю з російським лейблом

Уродженець Чернівців, співак Міша Марвін продовжить будувати кар'єру в Росії. Він прийшов на день народження до генерального директора лейблу Black Star Пашу в Москві і заявив про відновлення співпраці. В Інстаграм Марвін підтвердив, що продовжить співпрацю з російським лейблом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Миша Марвин (@misha_marvin)

«Так, це не помилка. Я знову Міша Марвін. У 99% випадків потрібно просто поговорити, щоб вирішити всі проблеми. Так і сталося. Лейбл передав мені права на ім'я і пісні. Ми залишаємося колегами та друзями. Наше співробітництво продовжується, але в новому форматі. Я самостійний артист, а команда Black Star буде моїм дистриб'ютором і забезпечуватиме менеджмент»,  – написав артист.

Нагадаємо, Міша Марвін переїхав до Росії у 2015 році, тоді ж розпочав співпрацю з російським лейблом Black Star. Артист виїхав із Росії, коли російська армія вторглась в Україну. У березні Марвін написав два пости з осудом війни Росії в Україні, яких зараз на його сторінці немає. Залишилося лише фото зі старшою сестрою співачкою Tayanna та мамою з нейтральним підписом «Перевірено. Ми разом. Найближчі, найважливіші для мене люди». На початку травня співак написав, що припинив співпрацю з російським лейблом і надалі буде випускати пісні під ім'ям Міша М. Влітку в інтерв'ю Tayanna заявила, що її брат «розірвав усі зв'язки» з Росією. 

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: