Соня Морозюк спантеличила підписників процесом написання картини

Процес створення картини
фото: скріншот відео

Соня Морозюк, після корупційного скандалу родини Гринкевичів, вирішила повернутися до написання картин

Вулична художниця, одіозна екснаречена Романа Гринкевича Соня Морозюк у себе в Instagram виклала відео, на якому показала, як створює нову картину. І – очікувано нарвалась на хвилю хейту.

На початку процесу Соня у рукавичках підійшла до великого чистого полотна. Великим пензлем Морозюк нанесла на полотно по черзі сіру, гірчичну, чорну та темно-синю фарби. Наступне, що зробила художниця, – побризкала з пластикового пульверизатора на полотно якоюсь рідиною – і фарба розтеклася.

На цьому творчість не закінчилась: Соня просто руками в рукавичках наклала білу фарбу. Фінальний штрих митчині був незвичайним: ганчіркою, яку вона підняла з підлоги, Соня порозтирала деякі елементи на полотні. Оскільки слова – майже неодмінний елемент творчості Морозюк, без підпису не обійшлося: «Мовчання стискає крик в обіймах моїх слів». Підпис Соня розмістили не посеред картини, а зверху, маленькими літерами.

Допис зібрав різні коментарі, частина  них – відверто критична. Фоловери пригадали Соні і Гринкевича з його схемами, розповіді про сквірт:

  • «Срала, мазала, ліпила) чудова назва для ваших робіт) не в образу) може я не в темі і не розумію»;
  • «О нарешті, я навіть і не здогадувалася, що вмію теж так, я думала це мистецтво таке недосяжне....а ніт»
  • «Картина називається «Сквірт»?»;
  • «Мовчання теж крик. Але то шо ти робиш то не «іскуство». А повна х**ня… Типу я наср** після х**вої їжі»;
  • «Мазня, чому ти ще не в тюрмi?».

Соня намагалася тримати удар і навіть відповідала на деякі саркастичні коментарі. Наприклад, на зауваження щодо сквірту, вона відписала: «вау! Який креативний коментар! Я чекала». На зауваження «Кожна дитина має такий талант», авторка відписала: «100%. Дякую батькам, що це казали мені з дитинства».

Нагадаємо, тривалий час художниця Соня Морозюк, яка опинилась в епіцентрі корупційного скандалу родини Гринкевичів, не коментувала його. Аби якось відбілити свою репутацію, вона дала перше велике інтерв’ю Дмитру Гордону – щоправда, переконливо виправдатися їй так і не вдалося.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: