Путініст Кіркоров публічно обматюкав Шукшину – таку ж любительку Кремля

фото з відкритих джерел

Незважаючи на те, що поряд з ним були його діти, Кіркоров почав сипати образами

Артист Кіркоров не втомлюється шокувати скандальними витівками. Співак то ображає колег по цеху, то бігає по сцені в прозорій білизні, то б'є підлеглих. А нині нова звістка: путініст Кіркоров публічно обматюкав актрису Марію Шукшину – таку ж любительку Кремля, як і він. Крім того, дісталося і іншому актору, який підтримує війну в Україні.  

За інформацією видання МК, інцидент стався на одному з публічних заходів. Співака розлютила критика з боку актриси за роль Іполита у рімейку фільму «Іронія долі або З легкою парою». Зокрема, Шукшина заявила, що Кіркорову більше б підійшла роль Наді.

Незважаючи на те, що поряд з ним були його діти, Кіркоров почав сипати образами. «Пішла пішла вона на… (три літери), ця Шукшина. За... (набридла), що вона, що другий цей му... (неприємний чоловік) Пєвцов. Робити їм нема чого! До свого «нуля» додають «одиницю» у вигляді мене і на якийсь час стають «десятками». Хто вони такі? Їх згадують тільки тоді, коли згадують мене. Але я їм прощаю, дозволяю! Діти!» – розійшовся співак.

Треба сказати, що Марія Шукшина не раз різко висловлювалася на адресу Кіркорова, а Пєвцов публічно вимагав скасувати концерти Бедросовича в Криму і збирав підписи проти його виступів.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: