Селена Гомес зізналася, чому не зможе сама народити дітей

Гомес також розповіла про психоз, який вона перенесла у 2018 році
фото з відкритих джерел

Співачка Гомес розповіла, як визнання у біполярному розладі змінило її життя

Американська співачка та акторка Селена Гомес вперше знялася для обкладинки журналу Rolling Stone і розповіла в інтерв'ю про дуже особисте.

Гомес зізналася, що навряд чи зможе сама виносити дитину через препарати, які вона приймає для контролю свого біполярного розладу. При цьому Селена зазначила, що «переконана, що як би там не було, вона має мати дітей».

Гомес також розповіла про психоз, який вона перенесла у 2018 році, після чого у неї і було діагностовано біполярний розлад. Знаменитість розповіла, що чула тоді голоси і пам'ятає лише уривки того часу. Кілька місяців вона провела в лікувальному закладі.

«Мені потрібно було зробити багато важкої роботи, щоб визнати, що маю біполярний розлад, і навчитися справлятися з цим, тому що він не зникне», – сказала в інтерв'ю Селена.

«Я виросла, думаючи, що вийду заміж у 25 років. Мене просто підкосило те, що я й близько не була до цього в тому віці. Більше того – не могла бути ще далі від цього. Це було так безглуздо, але я справді думала, що мій світ звалився», – сказала Селена.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: