Лице запроданки Повалій змінилося до невпізнання після невдалого уколу краси (фото)

Повалій давно користується послугами пластичних хірургів
фото з відкритих джерел

Російські ЗМІ пишуть, що артистка стала не схожа на себе

Українська співачка Таїсія Повалій, яка продовжує розважати росіян, незважаючи на війну, так і не змогла стати своєю в РФ: то її відправлять з гастролями по російським селам прославляти померлого Кобзона, то критикують за зовнійній вигляд.   

«Останнім часом журналісти зауважили, що артистка перестала бути схожою на себе. Виявилося, що Повалій зробила невдалий укол краси – їй обкололи носогубну складку. І результат не виправдав очікування», – пишуть російські ЗМІ.

Сама Повалій зовсім не ображається на журналістів і навіть коментує свої проблеми: «У мене досі на обличчі мігрує гель. І я раджу всім жінкам добре вивчати тему перед тим, як щось собі зробити», – заявила Таїсія у програмі «Ти не повіриш!» на телеканалі НТВ.

Раніше «Главком» писав, що уколи краси ледь не коштували співачці кар'єри. Так, за словами Таїсії, якось вона так захопилася б'юті-процедурами в області шиї, що не помітила, як почала втрачати голос. «Роки йдуть, хочеться, щоб зморшок було поменше. У якийсь момент почала вдаватися до уколів ботокса, щоб виглядати молодшою. Це правда, але треба знати міру. Я колись себе так обколола, що потягла всі м'язи. Наприклад, співала пісню «Позичала» та відчуваю, що високі ноти взяти не можу: тримає шию. Намучилась я тоді із цими уколами», – зізнавалася співачка.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: