Андрій Данилко непристойним жестом передав «привіт» окупантам в Херсоні

Андрій Данилко
фото з відкритих джерел

 

Музикант разом з «мамою» Серлючки не пропускає нагоди подразнити росіян

Музикант Андрій Данилко опублікував на своїй сторінці в Інстаграм світлину, на якій зображений зі своєю колегою, актрисою Інною Білоконь. І Андрій, і Інна позують у кадрі, демонструючи дулі, призначені російським окупантам. «Ось вам, а не Херсон», – підписаний знімок.

Кілька місяців тому «Главком» писав, що Вєрка Сердючка порадувала українців новою кричалкою: «Путін, щоб ти здох». За словами Данилка, він дуже любить вигадувати різні кричалки, і цю вирішив присвятити агресору.

У російській пресі з цього приводу піднялася істерика: «Артист, який представився в образі провідниці, знову дозволив собі антиросійські заяви, проклинаючи країну під бурхливі оплески шанувальників», «Андрій говорив зі сцени антиросійські висловлювання і навіть поділився кричалкою, яка була адресована нашому президентові. Виконавець побажав політику смерті у грубій формі». Пропагандистка Тіна Канделакі теж не змогла пройти повз. РосЗМІ повідомляють: «Тіна Канделакі у різкому стилі прокоментувала нещодавні антиросійські заяви з боку Вєрки Сердючки під час чергового виступу. Ведуча вважає, що співак Андрій Данилко такими темпами стане учасником цирку виродків на Брайтон-Біч». Андрій Данилко ніяк не прокоментував ці висловлювання, хоча напевно ще зробить це: він не пропускає нагоди подразнити росіян

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: