Відомий артист пояснив, чому він непридатний до служби в армії, і нарвався на критику

Влад Міцкевич розповів, що після набуття чинності нового закону про мобілізацію оновив свої дані у ТЦК
скріншот із відео на YouTube-каналі «Люкс ФМ»

Влад Міцкевич показав витяг із реєстру програми «Оберіг», де вказано, що він не придатний до служби в армії у мирний час, і обмежено придатний у воєнний час

Фіналіст восьмого сезону кулінарного телешоу «МастерШеф», блогер та репер Влад Міцкевич зізнався, що має проблеми зі здоров'ям, через які його визнали непридатним до служби в армії. Попри це, він оновив свої персональні дані в застосунку «Резерв+». Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram.

Міцкевич зізнався, що він не придатний до служби в армії. Зокрема, шеф-кухар розповів підписникам, що після набуття чинності нового закону про мобілізацію він оновив свої дані у ТЦК. Зробив він це через мобільний застосунок «Резерв+».

Також Влад Міцкевич показав витяг з реєстру програми «Оберіг», де вказано, що він не придатний до служби в армії у мирний час, і обмежено придатний у воєнний час.

Відомий артист пояснив, чому він непридатний до служби в армії, і нарвався на критику фото 1
скріншот зі сторінки Влада Міцкевича в Instagram

Вже згодом на запитання підписників, чому Міцкевича визнано непридатним до служби в армії, блогер опублікував своє архівне відео з лікарні, під яким пояснив, що переніс вже дві операції, має «залізні суглоби», а також в нього астма 3-ї степені і «алергія навіть на моркву та селеру».

Відомий артист пояснив, чому він непридатний до служби в армії, і нарвався на критику фото 2
скріншот зі сторінки Влада Міцкевича в Instagram

Деякі користувачі почали пригадувати Міцкевичу проблеми з алкоголем та наркотиками, які, за словами артиста, вже в минулому. Одна з підписниць іронічно запитала, чи не має Міцкевич алергії на міцні напої чи наркотики, на що блогер відповів: «Інколи отримую ось такі повідомлення і хочеться з двох ніг просто влетіти в вас, правда. Одна людина про це сказала, і це маячня, і ви розумієте, що ось так (показує на себе. – ред.), люди які вживають, не виглядають. Я в спортзалі кожен день, на хвилиночку. Чи були колись в мене проблеми з цим? Так, я давав інтерв’ю, розповідав».

Також шеф-кухар висловив переконання, що він принесе більше користі не на фронті, а в цивільному житті.

Відомий артист пояснив, чому він непридатний до служби в армії, і нарвався на критику фото 3
скріншот зі сторінки Влада Міцкевича в Instagram

«Згадайте часи початку війни, подивіться на початок мого профілю, хто чим займався і т.д. Скільки зборів було закрито і про скільки я не кажу», – додав блогер.

Нагадаємо, що Влад Міцкевич приписував собі роман зі співачкою Олею Поляковою, хоча сама артистка цю інформацію спростовує.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: