Залужний показав нове фото з дружиною у символічному одязі

Валерій і Олена Залужні одягнені в однакові худі з емблемами десантно-штурмових військ ЗСУ
фото: Facebook/Валерій Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний разом з дружиною привітав українських воїнів із Днем десантно-штурмових військ

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний показав нове селфі з дружиною Оленою. На знімку головнокомандувач разом із дружиною в його кабінеті. Вони позують на тлі українського прапора.

Під час зйомки Валерій і Олена Залужні були одягнені в однакові худі з емблемами десантно-штурмових військ ЗСУ, професійне свято яких відзначають сьогодні, 21 листопада.

Нагадаємо, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав українських воїнів із Днем десантно-штурмових військ

Раніше головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний поділився рідкісним фото зі своєю дружиною Оленою.

Очільник ЗСУ дуже рідко розповідає про своє особисте життя. Чоловік уже протягом багатьох років одружений та має двох доньок. 24 липня 2022 року Залужний на сторінці в Facebook опублікував пост, який присвятив жінці, яка його підтримує. У ньому він привітав дружину з днем народження та зізнався їй у коханні.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: