Власник Telegram розповів, як вивчив українську мову

Після 2022 року Дуров почав проходити уроки української мови
фото з відкритих джерел

За словами Павла Дурова, українська мова цікавила його з дитинства

Власник месенджера Telegram Павло Дуров розуміє близько 95% письмової та 85% розмовної української мови. Про це він написав у своєму дописі в Telegram.

Дуров зізнався, що українська мова цікавила його з дитинства.

«Оскільки сім'я моєї мами родом з України, ця мова цікавила мене з підліткового віку. Як лінгвіст за освітою, мене також захоплювали відмінності та подібності між українською та російською мовами», – написав він.

Зокрема, саме через цікавість до української мови, нині заборонена соцмережа «Вконтакте», яка є також розробкою Дурова, отримала першою переклад на українську мову ще у 2008 році.

Після 2022 року Дуров почав проходити уроки української мови у додатку для вивчення мови DuoLingo.

«Я набрав 5,403 очки досвіду українською мовою. На даний момент, переглядаючи Telegram-канали, я розумію близько 95% письмової та 85% розмовної української мови. Іноді мені доводиться просити одного з інженерів Telegram з України пояснити мені нюанси» – наголосив він.

Дуров додав, що вивчення української мови допомогло йому краще розуміти інші слов'янські мови, зокрема польську та чеську.

«Уміння читати українською мовою без перекладу дозволяє мені бути впевненим, що процеси модерації Telegram справедливі для всіх сторін, а неточність перекладу не впливає на будь-які рішення у складних випадках, які розширюються до рівня генерального директора», – каже власник месенджера.

Нагадаємо, засновник Telegram Павло Дуров дав інтерв'ю колишньому ведучому телеканалу Fox News американському пропагандисту Такеру Карлсону. У розмові, яка тривала близько години, Дуров розповів, що не розпочав вести бізнес у США через напад на нього в Сан-Франциско та увагу зі сторони ФБР.

Як раніше повідомлялося, адміністрація Telegram відмовляється блокувати канали, які розповсюджують російську пропаганду, що може привести до блокування месенджера в Україні. Про це заявив Ярослав Юрчишин, депутат від «Голосу» та голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова.

До слова, компанія Telegram, яка володіє однойменним месенджером, прокоментувала блокування офіційних ботів Головного управління розвідки, Служби безпеки та бота «єВорог» від Мінцифри.

Читайте також: 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: