«Постійно стежить»: співачка Злата Огнєвіч написала заяву в поліцію на переслідувача

Українська співачка Злата Огнєвіч
фото з відкритих джерел

Спочатку співачка не хотіла тоді писати на чоловіка заяву в поліцію, адже вірила, що він сам припинить їй дошкуляти

Українська співачка Злата Огнєвіч нещодавно поскаржилася на чоловіка, який чатував її біля будинку, дзвонив консьєржу в спробах з'ясувати, коли зірка буде вдома, і залишав їй букети. Про це вона повідомила в Instagram.

В Instagram-stories артистка розповіла, що чоловік постійно стежить за нею, телефонує та пише повідомлення. Злата хотіла владнати все без поліції та пояснювала переслідувачу, що їй така поведінка не до вподоби. Однак чоловік продовжує так поводитися. Виконавиця не стала це терпіти та написала заяву до поліції.

«Постійно стежить»: співачка Злата Огнєвіч написала заяву в поліцію на переслідувача фото 1
«Постійно стежить»: співачка Злата Огнєвіч написала заяву в поліцію на переслідувача фото 2

«Написала заяву в Печерському відділені. До останнього давала шанс, але людина телефонує мені, пише повідомлення, телефонує консьєржу та переслідує. Підкараулив мене біля мого будинку і сказав, що в нього немає іншого виходу. Він хоче мене просто запросити на каву. Я постійно йому казала: «Будь ласка, дайте мені спокій». Я дуже спокійно поводилася і до останнього відтягувала той момент, коли я піду до поліції та напишу заяву. Але людина не розуміє слова «ні», яке було сказане багато разів», - розповіла співачка.

Огнєвіч хоче, аби поліцейські провели з переслідувачем бесіду та пояснили, чому така його поведінка не є нормою.

«Постійно стежить»: співачка Злата Огнєвіч написала заяву в поліцію на переслідувача фото 3

«Я пішла і написала заяву. Я думаю, що днями з ним побалакають та скажуть, що це не ок – вторгатися в особистий простір. Це взагалі нечемно, жахливо. Бути нав'язливим – це точно не той шлях. Я сподіваюся цій людині, на ім'я Роман, все пояснять, і він більше не буде з'являтися у моєму житті», - наголосила артистка.

Раніше повідомлялося, що українська Співачка Злата Огнєвіч обурилась поведінкою сусідів, які поскаржились на неї в поліцію

Читайте також: Фреймут анонсувала приїзд до України, щоб провести благодійну лекцію з етикету

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: