Пограбування будинку Ірини Білик росіянами: ворожка заспокоїла співачку

Ірина Білик розаовіла, чому зверталася до ворожки
фото instagram.com/bilyk_iryna

Співачка розповіла, що під час окупації російські військові близько місяця жили у її будинку під Києвом і викрали усі прикраси зірки

Народна артистка України Ірина Білик зізналася, що зверталася до ворожки, щоб дізнатися про долю прикрас, які були викрадені окупантами з її будинку на початку 2022 року, коли російські війська зайшли на територію Київської області. 

Співачка розповіла, що під час окупації російські військові близько місяця жили у її  будинку під Києвом і викрали усі прикраси зірки.

«Вони забрали усі мої прикраси: і коштовні, і штучні. Коли я потрапила перший раз додому, я зрозуміла, що все винесли», – пригадує  Білик.

Тоді, розповідає співачка, вона  звернулася до жінки, яка ворожить на картах Таро. «Я запитала її про долю своїх прикрас. Вона сказала, що їх вкрав окупант, але додому він їх не донесе», - зазначила Білик.

Ворожка заспокоїла співачку, запевнивши, що коштовності зірки не принесуть щастя окупантові. «Вона сказала, що того рашиста, що вкрав прикраси,  вб’ють, а мої прикраси будуть просто розкидані в полі. Але вона мене заспокоїла:  та людина, яка вкрала, ними не скористається і вони їй не принесуть задоволення», - додала Ірина Білик.

Нагадаємо, у розкішному будинку Ірини Білик під Києвом жили окупанти. Маєток виконавиці розташований в одному з престижних котеджних містечок під Києвом, у селищі Березівка. Вартість нерухомості у цьому районі стартує від 7 млн грн. На початку повномасштабної війни Білик була змушена покинути домівку. Вона виїхала разом із молодшим сином Табрізом за кордон.

19 травня під час концерту «Національна легенда». Мирослав Вантух», який відбувся до 85-річчя видатного хореографа, керівника Національного ансамблю Вірського, у київському Палаці «Україна», у статусі запрошеної зірки виступила народна співачка України Ірина Білик. Артистка після виконання пісні «Цвіте терен» запросила на сцену танцівника і хореографа Антона Смецького, який раніше співпрацював і з Білик, і з іншими артистками. З початком повномасштабного вторгнення хореограф пішов на фронт. Воїн піднявся до співачки з букетом квітів. Колишній танцівник вийшов на сцену на протезі і з паличкою – під час бойових дій захисник України наступив на міну і втратив ногу.  

Читайте також: Головна новаторка українського шоу-бізнесу

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: