Хочете подзвонити Маску – платіть $8 на місяць: що відомо про чергову витівку мільярдера

Маску як генеральному директору кількох багатомільярдних компаній, який мусить звітувати перед інвесторами (такими ж бізнесменами, як і він сам), потрібно постійно бути на зв'язку
фото з відкритих джерел

«Через кілька місяців я відмовлюся від свого телефонного номера й буду використовувати тільки X для текстів і аудіо/відео дзвінків», – заявив мільярдер

Ілон Маск планує відмовитись від свого номера телефона і використовувати X (Twitter) виключно для дзвінків і текстів. Мільярдер змусить своє оточення платити за Premium у його соцмережі X, якщо хтось хоче зв'язатися з ним. Це також повинно пропіарити нову функцію голосових та відеодзвінків на платформі.

«Через кілька місяців я відмовлюся від свого телефонного номера й буду використовувати тільки X для текстів і аудіо/відео дзвінків», – заявив мільярдер на своїй сторінці. Якщо Маск реалізує цю ідею, він змусить усіх не просто платити за Premium, а й підписатися на нього.

Хочете подзвонити Маску – платіть $8 на місяць: що відомо про чергову витівку мільярдера фото 1

Річ у тім, що отримувати дзвінки на X може будь-хто, але розпочати їх – лише передплатники X Premium. Крім того, за замовчуванням на платформі можуть дзвонити одне одному лише взаємні підписники. Щоб зателефонувати користувачеві, який вас не відстежує, він повинен надіслати вам пряме повідомлення принаймні один раз до цього.

Як можна зрозуміти, це може обернутися для самого Маска певними наслідками. Адже йому, як генеральному директору кількох багатомільярдних компаній, який мусить звітувати перед інвесторами (такими ж бізнесменами, як і він сам), потрібно постійно бути на зв'язку. Чи може він дозволити собі просто вимкнути телефон і змусити найбагатших людей планети реєструватися в Х, чекати взаємної підписки й купувати Premium, перш ніж отримати змогу додзвонитися до нього, залишається питанням.

У Ілона Маска довгий список дивних задумів, які не завжди збувалися, і не менш дивних вчинків, які змушували громадськість сумніватися в його здатності керувати компаніями. Чого тільки вартує бій у клітці з Марком Цукербергом, який так і не відбувся, але про який сам Маск не замовкав кілька місяців. 

Нагадаємо, Ілон Маск зробив заяву щодо продажу Starlink Росії.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: