У мережі вибухнув скандал через Шнура, який врізав в Лужниках піснею про «спалену» Москву

Сергій Шнуров
фото з відкритих джерел

Ура-патріоти вимагають притягти музиканта до відповідальності

Російський мзичний колектив «Ленінград» виступив у Москві з великим концертом, який був присвячений дню народження міста. Однак його «вітання» сподобалося далеко не всім росіянам. У мережі спалахнув скандал. Ура-патріоти вимагають притягти музиканта до відповідальності. Приводом для невдоволення стала пісня, яка видалася деяким недоречною: Сергій Шнуров на стадіоні «Лужники» виконав один зі своїх треків «Москва, по ком звонят твои колокола?».

У хіті йдеться про сон, у якому «згоріла» столиця разом із жителями, чиновниками, міністрами, артистами та співробітниками правоохоронних органів. «Вчера приснился сон прекрасный – Москва сгорела целиком. Пожар на площади на Красной, и тлеет бывший избирком. Никто не выжил – все сгорели, все Pussy, Путин и Собчак. И у стены кремлевской ели горели ох#енно так», – з таких рядків починається пісня, яка колись рвала чарти.

Ображені росіяни вважають, що виконувати трек недоречно у «зв'язку зі складною ситуацією у світі та святковою подією»: «Чудовий твір для дня міста в Москві і для поточної політичної та військової ситуації, правда?», «Соромно. Ось за це мені соромно», «Немає слів. Хто це узгодив? Як ніж у спину».

Тим часом, в серпні «Главком» писав, що Сергій Шнуров, який на початку військової російської агресії випустив кілька антивоєнних кліпів, зненацька «перевзувся». Фронтмен російської групи «Ленінград» Сергій Шнуров засвітився у т.з. ЛНР у компанії Євгена Пригожина, якого називають кухарем Путіна, адже його компанія займалася організацією харчування вищих осіб РФ. Крім того, Пригожина називають куратором російської приватної військової компанії «Вагнера». На розбіжність звернула увагу і тележурналістка Ксенія Собчак.

«Виходить цікаво. У Лужниках співає Шнур про те, що йому наснилася, як згоріли Pussy Riot, Путін, Собчак, кремлівські ялинки та вся Москва. І я навіть поставила б лайк за сміливість і те, що йому дозволили заспівати таку пісню (ну ви уявляєте, щоб про згорілий Кремль у 2022 році на Дні міста співали несанкціоновано?), але ж він активний прихильник влади, Пригожина і як наслідок – спецоперації . З професійним інтересом сьогодні дивитимуся, як пропаганда стане з цього вирулювати»,  – прокоментувала ситуацію у своєму телеграм-каналі Ксенія Собчак.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: