У США сотні домашніх улюбленців захворіли дивним вірусом

Ветеринари поки не мають методів визначення та боротьби із новим вірусом
фото із відкритих джерел

Лікарі намагаються знайти методи боротьби із новим вірусом собак

Сотні собак у США захворіли на дивний, досі не відомий лікарям респіраторний вірус. Про це пише CBS News. Про випадки незвичайної хвороби повідомили ветеринари щонайменше з п'яти американських штатів – Колорадо, Род-Айленд, Орегон, Нью-Гемпшир та Массачусетс.

Симптоми включають кашель, чхання, виділення з носа або очей і млявість. У деяких випадках пневмонія швидко прогресує, викликаючи серйозне захворювання собак протягом 24-36 годин.

«Це різкий, повторюваний кашель, який зазвичай посилюється вранці та ввечері або просто прокидається під час фізичних навантажень тварини», – сказала лікар ветеринарної лікарні Country Willow Сара Марпет.

З середини серпня Міністерство сільського господарства Орегона задокументувало понад 200 таких випадків серед домашніх улюбленців. При цьому деякі з них закінчувалися смертю вихованців.

Директор Орегонської ветеринарної діагностичної лабораторії в Університеті штату Орегон Курт Вільямс повідомив що лікарі та науковці досі не мають чіткого способу визначення захворювання чи тесту на нього, тож важко підрахувати точну кількість померлих від важкої форми нової інфекції.

«Віруси не реагують на антибіотики, і противірусні препарати не будуть ефективними, поки ми не дізнаємося, що це за вірус», – сказав ветеринар з Массачусетсу Кіко Брекер. Експерти закликали власників собак обмежити контакти свого вихованця із родичами. Вони також нагадали про необхідність вчасно вакцинувати псів.

Читайте також: Спецпризначенці показали свого особливого собаку та розповіли, які завдання він виконує

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: