Роман з Арестовичем? Собчак у дивному вбранні прокоментувала чутки

Ксенія Собчак під час інтерв'ю з Олексієм Арестовичем
скриншот відео

Приводом для онлайн-зустрічі двох скандально відомих осіб стало повідомлення журналіста  Дмитра Гордона про те, що між Собчак та Арестовичем буцімто існують романтичні стосунки

Російська телеведуча та блогерка Ксенія Собчак сколихнула мережу своєю появою у занадто відвертому вбранні під час розмови з Олексієм Арестовичем. Для інтерв'ю блогерка обрала сукню і прикрасу, які стали предметом активного обговорення у мережі. 

З відео можна побачити, що Ксенія Собчак була одягнена у чорну сукню з відвертими вирізами на грудях і прозорою сіткою під грудьми. На довершення образу на шиї журналістки красувався чорний шкіряний чокер з метелевими шипами. 

Як стало відомо з відео, приводом для онлайн-зустрічі двох скандально відомих осіб стало повідомлення українського журналіста  Дмитра Гордона про те, що між Собчак та Арестовичем буцімто існують романтичні стосунки. Однак, під час інтерв'ю, обидва співрозмовники запевнили, що вони бачать один одного вперше. 

«Ваш колега заявив, що ми з вами пара. Що ви про це думаєте, Олексію? І заразом приємно познайомитися», - сказала Собчак.

У відповідь на це колишній радник офісу президента України заявив, що скоріше вважає своєю парою заголовки матеріалів Гордона. Бо, за словами Арестовича, в останні півроку журналіст не мав жодного заголовка без його прізвища.

Крім того, Арестович заявив, що Гордон – це «частина української пропаганди. А свої відео він знімає з єдиною метою – збільшити кількість переглядів своїх каналу. 

Ксенія Собчак під час інтерв'ю з Олексыэм Арестовичем
Ксенія Собчак під час інтерв'ю з Олексыэм Арестовичем
скриншот відео

Українські глядачі загалом проігнорували інтерв'ю Собчак і Арестовича, а от вбрання блогерки активно обговорюється у мережі. 

Дописувачі сумніваються, чи пристойно у такому вбранні приходити на першу, нехай і віртуальну, зустріч.

Роман з Арестовичем? Собчак у дивному вбранні прокоментувала чутки фото 1
скриншот коментарів у мережі

Люди цікавляться, як був одягнений під час інтерв'ю Арестович і висувають власні версії: 

Роман з Арестовичем? Собчак у дивному вбранні прокоментувала чутки фото 2
скриншот коментарів у мережі
Роман з Арестовичем? Собчак у дивному вбранні прокоментувала чутки фото 3
скриншот коментарів у Facebook

Нагадаємо, російська ведуча Ксенія Собчак, яка вважає себе лібералкою, публічно підтримала президента країни-терористки Володимира Путіна на тлі повстання ПВК «Вагнер». На сторінці Telegram-каналу Вrief йдеться про те, що Собчак назвала «путч» Пригожина і Ко «поганим кроком», яким може скористатися Україна.

Читайте також: Познер і Собчак потраплять до «Списку Путіна»?

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: