«Наші діти заслуговують на переможний мир». Ярош показав фото, яке його вразило

фото Дмитро Ярош, Facebook

Дмитро Ярош: «Наші діти і онуки заслуговують на переможний мир!»

Командувач Української добровольчої армії, екслідер «Правого сектора» Дмитро Ярош показав фотографію своєї наймолодшої внучки Ольги, яка сильно вразила його.

На своїй сторінці у Facebook Ярош розповів, що ця світлина була зроблена його дружиною.

За словами командувача УДА, мирне майбутнє в дитячих очах його онуки пробудило в ньому сильні емоції. Ярош підкреслив, що українські діти та онуки заслуговують на перемогу України у війні та продовження мирного життя.

«Це фото зробила моя дружина деякий час тому ... Воно мене вразило! Чим? Ні, не куркою ...) Мирним майбутнім в очах моєї, поки ще, наймолодшої онучки Олечки ... Наші діти і онуки заслуговують на переможний мир! Щасти тобі, наше маленьке Сонечко!» – написав він.

Оля, найменша онука Дмитра Яроша
Оля, найменша онука Дмитра Яроша
фото Дмитро Ярош/Facebook

Нагадаємо, командувач Української добровольчої армії, екслідер «Правого сектора» Дмитро Ярош назвав чотири найголовніші переваги російської армії. Так, на думку Яроша, росіяни мають перевагу в повітрі – КАБи, ракети, дрони середньої та дальньої дистанції, а також великий, більший за український, але все ж обмежений, людський ресурс. Екслідер «Правого сектора» зауважив, що якби у Кремля дійсно був би необмежений людський ресурс, РФ не задіювала б у війні найманців з Африки, Азії, Латинської Америки тощо.

До слова, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав не довіряти сигналам з Росії про нібито її прагнення заморозити бойові дії. Він також зазначив, що оточення Путіна посилає ці фальшиві сигнали про нібито готовність до припинення вогню, незважаючи на те, що російські війська продовжують жорстоко атакувати Україну.

Читайте також: Путін знову заікнувся про переговори: Банкова та РНБО відреагували

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: