Український актор, яким замінили лице росіянина у серіалі СТБ, вперше прокоментував скандал

фото з відкритих джерел

Згодом актор Дмитро Сарансков видалив ролик з поясненнями

Пристрасті навколо серіалу СТБ «Останній лист коханого» не вщухають. Нагадаємо, одну з головних ролей в кінокартині, яку знімали до вторгнення, зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його лице замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Сарансков, обличчям якого прикрили Дубравіна у телекартині, довгий час зберігав мовчання, однак зібрався з силами і записав відео з поясненнями. 

«Шановне суспільство, у мене немає звички відповідати на повідомлення від незнайомих людей. Але, коли близькі пишуть з проханням звернути на щось увагу, то, звісно, це не можна ігнорувати. Я також, як і ви, чекав на офіційну відповідь каналу. Дочекались, – розповідає у відео актор. – Тому зараз я готовий відповісти на два головних запитання. Перше: «Чому мовчить Дмитро Сарансков?». Я мовчу, тому що у цьому випадку є така юридична підстава, як NDA. Можете загуглити та почитати, що буває за її порушення. І друге запитання: «Як я на це погодився?». А погодився я на це тому, що мені обіцяли, що моя участь в цьому допоможе позбавитись російського актора в українському серіалі. Зараз я хочу вам нагадати, що в нашій індустрії є деякі люди, які незалежно від того, що вони обіцяють, вважають, що актор і його репутація – це лише витратні матеріали. І ви знаєте, я щиро сподіваюся, що настане той ранок, коли ми з вами прокинемось в переможній Україні, усвідомлюючи, що головна цінність, яка у нас є – це люди. Слава Україні!».

Однак згодом актор видалив ролик, але його можна подивитися на сторінці у Фейсбук його колеги – актора Петра Крилова, який, до слова, одним з перших забив тривогу з приводу підміни Дубравіна на Саранскова. Тим часом українські актори теж обурилися і виступили з вимогою не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином. 

Після того, як у мережі спалахнув гучний публічний скандал з серіалом «Останній лист коханого», телеканал СТБ  оголосив, що переносить прем'єру картини.

Читайте також: Помер відомий композитор, який працював з Іриною Білик та Тіною Кароль

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: