Ольга Сумська засвітилася в бабусиному халаті та з віником у руках

Сумскій – 56, а хто дасть?
фото з відкритих джерел

Народна артистка перевтілилася у розпатлану жінку середніх років з мінімумом макіяжу

Акторка Ольга Сумська поділилася радістю з приводу старту нового театрального проекту за її участю. На своїй сторінці у соціальній мережі Iнстаграм артистка опублікувала фрагментти з вистави «Повернення блудного батька», де виконує головну роль.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от АНГЕЛІНКА 🇺🇦 (@angelina_sidorchyk)

Для своєї ролі Ольга Сумська в деяких сценах перевтілилася у розпатлану жінку середніх років з мінімумом макіяжу, старому халаті та з віником у руках (див. в каруселі посту). Разом із нею на сцену вийшли народні артисти України Лев Сомов, Сергій Мельник, Володимир Коляда, заслужена артистка України Ірина Калашнікова.

Раніше «Главком» писав, що нещодавно Ольгу Сумську звинуватили в тому, що їздить Україною та за кордоном зі спектаклем російською мовою, яку поставив відомий росіянин Валерій Білякович, як каже Вікіпедія, лауреат премії уряду Російської Федерації в галузі культури, заслужений артист РРФСР, нагороджений Орденом дружби. Сумська відреагувала на обурення.

Пізніше зірка серіалу «Кріпосна» Наталка Денисенко в інтерв'ю розповіла про розмову з Ольгою Сумською. «Я з Олею вчора бачилася, – розповідає Наталка. – Вона каже: «Такий хейт на мене обрушився». А я їй кажу, що, по-перше, афіша має бути нормальною. Це провина організаторів. Якщо ви збираєте кошти на ЗСУ, то має бути український прапор, написати, що це на підтримку України».

«Я знаю Олю. Знаю, що вона дуже багато робить для України, – додала Денисенко. – І те, що має доньку в Росії... Я не знаю, як бути в такій ситуації, коли твоя дитина десь там, і ти нічого не можеш зробити, нічого не можеш сказати, ніяк не можеш вплинути на цю ситуацію. . Я розумію, що перше, що вона відчуває, – це біль».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: