Яніна Соколова зняла фільм про жінок, які пережили згвалтування російськими окупантами

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Картина має назву «Чисте зло»

Відома тележурналістка та блогер Яніна Соколова представила фільм про жінок, які пережили сексуальне насильство російськими окупантами. Картина має назву «Чисте зло». Документальна робота вже доступна на ютуб-каналі Соколової.

Журналістка поспілкувалася з українками, які пережили сексуальне насильство російськими окупантами під час спроби РФ захопити частину Донбасу та Київської області.

«Психологічно і емоційно це найскладніший проект, який ми коли-небудь знімали. Але я хочу, щоб ви це побачили. І додивилися наш фільм до кінця, – написала Соколова на своїй сторінці в Інстаграм. – В ньому історії двух українських жінок. Різного віку, регіону проживання, соціального статусу і освіти. Об’єднує українок одне: їх згвалтували російські солдати».

«Ми зняли чергові докази для Гааги, – продовжує журналістка. – Геноцид українського народу у 21 столітті у центрі Європи. Я дякую нашим героїням Алісі і Вікторії за довіру, силу і мужність говорити про те пекло, яке вони пережили. І закликаю інших жінок, які пережили насильство з боку ворога не мовчати. Говоріть, не мовчіть. Ці зухвалі злочинці мають бути покарані. І будуть покарані. Рано чи пізно».

Раніше «Главком» писав, що в одному з інтерв’ю Соколова зізналася, що в школі прославляла Росію. За словами Соколової, українську в її місті вчили лише тому, що вона була у програмі, і педагоги говорили дітям, що цей предмет необов'язковий. «Я виставляла відео, де стою на випускному в запорізькій гімназії, в якій я навчалася, одній із найкращих шкіл на той момент у СНД, і дякую вчителям за навчання у школі та кажу такі слова: «Не варто забувати вчителів. Нехай буде життя гідне їхніх зусиль. Вчителями славиться Росія. Не варто забувати вчителів!» Говорила я, випускниця 2000 року запорізької гімназії, козачого краю. Це коротко про те, із чим жила я. І це при тому, що я була оточена різним простором: мама розвивала мене всебічно. Музична школа, хор, танці, гуртки – все це було українським, але я чомусь стояла, все це говорила, слухала Земфіру та іншу російську музику і не могла внутрішньо їх віддерти від себе», – зізналася телеведуча.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: