Фаворитку Євробачення-2023 звинуватили в плагіаті пісні української співачки

На Євробаченні представниця Швеції виконуватиме пісню під назвою Tattoo
фото з відкритих джерел

Композиція Міки Ньютон «У полоні» побачила світ ще в 2005 році

Співачку Loreen, яка цьогоріч представлятиме Швецію на конкурсі «Євробачення», запідозрили в плагіаті пісні українки Міки Ньютон.

Шведська співачка Loreen вже ставала переможницею пісенного конкурсу в 2012 році, а тепер вирішила випробувати удачу вдруге. На офіційному ютуб-каналі Євробачення вже є виступ Loreen на національному шведському відборі, де вона і виконала трек під назвою Tattoo.

До слова, після того, як стало відомо, що Loreen поїде на Євробачення від Швеції, країна відразу ж стала лідером в букмекерських прогнозах на перемогу в Євробаченні-2023.

Тим часом уважні користувачі мереж помітили, що цей трек дуже схожий на пісню української співачки Міки Ньютон «У полоні», яка побачила світ ще в 2005 році. Тепер шанувальники конкурсу гадають, чи вплине ймовірний плагіат на підсумкові результати Євробачення-2023.

Тим часом Міка Ньютон на своїй сторінці в соцмережі прокоментувала ситуацію: «Життя надто коротке, щоб сперечатися за пісні, звучать вони однаково чи ні. Хтось з вас думає, що так, хтось – ні. Моя пісня вийшла 2005 року. Будь ласка, припиніть закидати мене повідомленнями і відмітками. Давайте підтримувати одне одного!».

Читайте також: Вера Брежнєва змінила ім’я та стала брюнеткою

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: