Дорофєєва й Барських презентували перший спільний кліп (відео)

«Ритми» увійдуть до нової україномовної платівки «Зорепад», вихід якої запланований на 8 вересня
кадри з кліпу

Дорофєєва сказала, що давно не отримувала такого творчого заряду

Сьогодні, 18 серпня, відбулась прем'єра кліпу на пісню «Ритми», яку записала українська співачка Надя Дорофєєва з українським співаком Максом Барських. Відео опублікували на YouTube.

«Нам знадобився лише тиждень, аби реалізувати командами ідею та зняти кліп. Це неймовірно шалена  швидкість, яка можлива лише за умови абсолютного єднання. Цю роботу ми з Надею присвячуємо усім друзям, усім українцям, що зараз не з нами. Півтора року ми не збираємося компаніями, півтора року ми не чуємо сміх та звуки радощів наших близьких. Ми поставили на паузу все те, що так щиро і незабутньо гріло наші серця. Наше нове відео про емоційні гойдалки, де музика стає спасінням і енергетичним сплеском», – каже Макс Барських.

Дорофєєва сказала, що давно не отримувала такого творчого заряду.

«Я дуже вдячна Максу за ідею заспівати разом. Дійсно, не розумію, чому в нас досі не було дуету, тому що у нас неймовірне музичне розуміння одне одного й теплі дружні стосунки. Саме тому все вийшло натхненно та легко. Такого творчого заряду й щастя я вже давно не отримувала  – дякую за це Алану і всій команді. Так цінно зараз мати можливість створювати музику в рідній країні та дарувати її людям – якісну, сучасну, стильну, українську. Ми вклали сюди свою душу – сподіваюсь, що всі це відчують, і ця робота знайде відгук у серцях», – ділиться своїми враженнями співачка.

Відомо, що режисером кліпу став Алан Бадоєв.

«Ритми» увійдуть до нової україномовної платівки Барських «Зорепад», вихід якої запланований на 8 вересня. 

Читайте також: Макс Барських і Дорофеєва опинилися на одному дивані. Артисти пояснили, що сталося

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: