Злата Огнєвіч звернулася з гнівною промовою до організаторів благодійних концертів

фото з відкритих джерел

Злата пояснює, що артистам теж потрібно за щось жити

Співачка Злата Огнєвіч на своїй сторінці у соцмережі звернулася з гнівною промовою до організаторів благодійних концертів. Виконавиця обурилася, що ті зовсім не оплачують роботу артистів, яких запрошують виступати.

«Як так сталося, що зараз, під час повномасштабного вторгнення, робота, талант, а також нелегка праця артистів знецінилася? Чому організатори благодійних подій дозволяють собі просити артистів виступати абсолютно безкоштовно, не покриваючи ніяких витрат із боку артиста?» – сказала Огнєвіч.

Злата пояснила, що йдеться не про концерти для військових, які з боку артистів абсолютно безкоштовні і робляться на волонтерських засадах, а про вечірки, благодійні вечори.

«Але артисти це як? Витратний матеріал? Хто ми такі для вас?.. Ви коли приходите в супермаркет, вам безкоштовно дають продукти, або коли за квартиру приходите платити, вам списують борги? Звичайно, ні. Артисти також заробляють своєю нелегкою працею на хліб, і коли до мене звертаються з проханням задонатити, з яких коштів я повинна це робити?» – емоційно додала Огнєвич.

Раніше «Главком» писав, що співачка Злата Огнєвіч на своїй сторінці в Інстаграм розповіла про свого батька – військового хірурга, який лікує поранених у боях захисників у Харкові. Леонід Григорович приїхав додому у відпустку та розповів дочці про свою нелегку роботу.

Нагадаємо, 67-річний військовий хірург Леонід Бордюг вирушив на передову ще на початку квітня. «Тато приїхав у відпустку. Шість місяців допомагав пораненим. Нашим неймовірним медикам – шана та повага! Вони роблять неможливе. Це справжній подвиг», – прокоментувала артистка.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: