Зірка серіалу «Моя улюблена Страшко» не впевнена, що повернеться в Україну

Під час війни акторка виїхала до Німеччини, де проживає її тітка
фото з відкритих джерел

Під час війни акторка виїхала до Німеччині, де проживає її тітка

Українська акторка, зірка серіалу «Моя улюблена Страшко» Ірина Поплавська в інтерв'ю для ЖВЛ розповіла, де зараз перебуває, та чи планує повертатися в Україну.

Під час війни акторка виїхала до Німеччини, де проживає її тітка. Ірина живе у Берліні. «У самому Берліні я вже чотири місяці, а в Німеччині – півроку. Я хотіла поїхати, як тільки почалася війна. Мені дуже страшно було, але я ніяк не могла вмовити маму поїхати теж. А потім, коли почали бомбити атомну електростанцію в Енергодарі, тоді мене дуже сильно накрило», – каже Ірина.

«Ми обрали Німеччину, бо тут у мене мешкає тітка вже 12 років. Це на півночі Німеччини. А потім я побачила, що у Берліні є різні проєкти для українських акторів, тобто намагаються підтримувати, робити щось про війну. І я через це поїхала до Берліна. У Берліні у мене багато знайомих. Це дуже підтримує. Я зрозуміла, якби у мене не було можливості з кимось побачитися, поговорити рідною мовою, було б дуже важко. І це теж не дає зійти з розуму», – продовжує Поплавська.

Акторка не знає, як її життя складеться далі: «Такого, що я вирішила, що все, я більше не повернуся, такого немає. Але і якоїсь впевненості, що буде завтра та якогось чіткого плану дій, що мені робити завтра, немає. Відчуваю себе людиною, котрій нема що втрачати й за що триматися. Коли буде можливість займатися своєю професією, я повернусь. Після війни я приїхала б побачитися з усіма», – говорить акторка.

На питання, з ким вона підтримує зв'язок з українських колег, вона відзначає свого партнера по серіалу «Моя улюблена Страшко» Олександра Соколова. «Ми списуємося періодично. І Театр на Лівому березі Дніпра, вони були на гастролях з виставою «Погані дороги», і ми бачилися з Сашею Соколовим. Я була дуже щаслива його бачити. І так, ми спілкуємось», – з посмішкою поділилася Поплавська.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: