Зірка «Кріпосної» розповіла моторошну історію, як її батьки виживали в Чернігові

Наталка зізналася, що була проти рішення чоловіка йти воювати
фото з відкритих джерел

Актриса Наталя Денисенко розповіла, як вдалося батьків евакуювати до Хмельницького

Акторка Наталія Денисенко розповіла про жахи війни, які довелося пережити її батькам в Чернігові. Моторошну історію вона виклала в інтерв'ю проекту ЖВЛ.

Як каже Денисенко, навесні 2022 року Чернігів перебував під інтенсивними обстрілами з боку окупантів. Там були проблеми з поставками їжі, лікарських засобів, зі світлом і водою. Однак батьки Наталії довгий час не наважувалися виїхати – в тому числі і проблеми зі здоров'ям у її матері.

«Моя мама ще тільки після лікарні була, і вони сиділи у підвалі, і потрібні були антибіотики, а вже нічого не було в аптеках. Зі світлом були перебої, зі зв’язком теж, потім закінчилася вода. Мої батьки не хотіли їхати. І я розуміла, що нічого не можу вдіяти, не можу їм ніяк допомогти. Це було морально найжахливіше», – розповідає акторка, додавши, що в результаті вмовила батьків виїхати до Хмельницького, куди вона з часом поїхала з сином. Зараз вона з сином перебуває в Києві, поки її чоловік і теж актор Андрій Федінчик воює з окупантами в лавах ЗСУ.

Наталка зізналася, що була проти рішення чоловіка іти воювати, та намагалася відмовити його: «Я йому дзвонила і сказала: Ти взагалі можеш відмовитись? Плакала… І він мені тоді сказав одну річ, і більше я такого не робила. Він каже: «Наташа, припини мене деморалізувати. Це моє рішення – стати на захист своєї країни і ти мусиш мене підтримувати, а не казати, що ти пішов, залишив мене. Припини так робити. Я не хочу більше з тобою говорити на цю тему», – додала акторка.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: