У Москві помер артист Борис Моїсеєв

фото з відкритих джерел

Артист довгий час працював у Харківському театрі опери та балету

У Москві помер співак Борис Моїсеєв. Йому було 68 років. Про смерть музиканта повідомив його арт-директор Сергій Горох: «Моїсеєв помер на 69-му році життя. Так, це так… Сьогодні о 2 годині», – відповів на запитання преси. Він додав, що про дати церемонії прощання та похорону ще нічого не відомо.

Артист переніс два інсульти – у 2010 та 2015 роках. Частково його паралізувало, музикант вимушено пішов у тінь.  Він перестав з'являтися на публіці, важко пересувався і практично не розмовляв. Навесні 2021 року Борис вперше після важкої хвороби прийшов на публічний захід, і вже тоді стало зрозуміло, що це зовсім інша людина. Артист приїхав на день народження співачки Христини Орбакайте. Він позував, сидячи у чорній масці, яка приховувала половину обличчя.

Шанувальники артиста не втрачали примарної надії, що розбитий інсультом співак ще повернеться на сцену. Йому багато допомагали колеги, але хвороба взяла своє.

Борис Моїсеєв народився  у жіночій виправній колонії у Могильові. Ріс без батька, а його матір була вбита у 1990 році. Закінчивши школу, поїхав до Мінська, де вступив до хореографічного училища. Здобувши освіту класичного танцівника, вступив на службу до Харківського театру опери та балету, де пройшов шлях від рядового артиста до хореографа-постановника.

У 1970-х виїхав до Каунасу, де працював у музичному театрі, через деякий час став головним балетмейстером литовського оркестру «Трімітас», а в 1978 році створив власне танцювальне тріо «Експресія». Під час одного з виступів у юрмальському вар'єте танцюристів помітила Алла Пугачова та запросила працювати у своєму шоу. 

Через майже 10 років спільної роботи Борис Моїсеєв та обидві його колеги залишили трупу співачки, вирішивши розпочати сольну кар'єру: у 1980-1990-ті вони виступали у клубах Італії, Франції та Америки, тривалий час працювали у телешоу «Рафаелла Карра представляє» на італійському телеканалі «Rai Due», а Моїсеєв навіть отримав посаду хореографа та режисера-постановника в одному з муніципальних театрів Нового Орлеана. У 1991 році колектив повернувся до Росії.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: