Тоня Матвієнко розповіла про фінансові проблеми, через які виїхала за кордон

Тоня Матвієнко: Мене часто запитують, чому я за кордоном
фото з відкритих джерел

Артистка каже, що мріє, як найшвидше повернутися додому

Співачка Тоня Матвієнко, яка знайшла тимчасовий прихисток на час війни у Великобританії, розповіла в інтерв’ю 24 каналу, що вимушена жити за кордоном з молодшою донькою в тому числі і через фінансові проблеми.

«Заробітку немає. Мене часто запитують, чому я за кордоном. У нас вдома троє артистів. Чоловік переживає, каже, що не знає, як буде потім. Я хочу повертатися, але Арсен каже не поспішати. У нас великий будинок, не знає, чи вдасться цього року опалювати його, як буде з цим, – каже Тоня. – Роботи немає, треба їсти, оплачувати комунальні послуги, просто виживати. Тому я й поїхала до Британії, отримую тут допомогу. Не знаю, як би ми ще виживали. Якби чоловік був на якійсь державній службі, чи мав бізнес, то інша справа. У нас з Арсеном немає бізнесу. Ми все вкладали в наші пісні, кліп. Як буде далі – не знаю».

Артистка каже, що мріє, як найшвидше повернутися додому. Влітку співачка приїздила з донькою до Києва провідати маму та чоловіка: «Я дуже скучила за домом, насолоджувалася сім'єю, друзями, атмосферою Києва. Всім. Страшно казати, але багато людей звикли до того, що йде війна, звикли до сирен. Бо вони хочуть продовжувати жити, радіти кожному моменту. Коли в'їхала в Україну, зрозуміла, що всі банери українською мовою, я все розумію. Розглядала кожен кутик. Я ж не була в Україні майже пів року. Дім запам'ятався, мама, двір. Щодня були зустрічі. То я їздила до знайомих, то вони до мене додому. Гості були щодня. Сіла за кермо у своєму улюбленому Києві. Це були дуже насичені три тижні: благодійні концерти, зустрічі, зйомки до Дня Незалежності. Мама казала: «Ти приїхала, а я тебе вдома не бачу. Де ти ходиш?»

Про кар’єру за кордоном Матвієнко не думає: «Точно ні. Я співаю тут, організовуємо маленькі благодійні концерти, збираємо гроші на автомобілі. Потім додаються ще донати, завантажуємо ці автомобілі медичними матеріалами й відправляємо в Україну. Співаю тут для українців. Моя кар'єра у Британії – для своїх».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: