Соломія Вітвіцька зізналася, чи спілкується з колишнім чоловіком, який служить у ЗСУ

фото з відкритих джерел

Соломія Вітвіцька та її екскоханий Влад Кочатков були одружені вісім років

Ведуча ТСН та марафону «Єдині новини» Соломія Вітвіцька, як і її колишній чоловік – режисер Влад Кочатков, із перших днів війни залишалася у Києві. Українська ведуча продовжувала працювати, волонтерила. Волонтерською роботою займався і її екскоханий, з яким вона розлучилася восени 2020 року, а згодом він пішов на інший фронт.

Соломія Вітвицька зізналася, що, незважаючи на розлучення, продовжує підтримувати зв'язок з ексчоловіком. В інтерв'ю «КП в Україні» журналістка зізналася, що колишні закохані зуміли зберегти дружнє спілкування, але про відновлення стосунків не йдеться.

«Ми тримаємо зв'язок. Постійно спілкуємось. Все в нього добре. Якщо йому щось потрібно, теж намагаюся допомогти, – розповідає Соломія. – Ми краще дружимо, ніж коли були подружжям, у нас добрі дружні стосунки».

Про те, чи у її житті новий коханий, Вітвіцька відповідати відмовилася, але натякнула, що у житті завжди є час для кохання.

« Закохатися? Думаю, для кохання завжди час. Але можна не буду на це запитання відповідати? – продовжила телеведуча. – Я не думаю, що взагалі під час війни треба зупинятися. Треба долати синдром відкладеного життя, адже невідомо, скільки все це ще триватиме. Я спілкувалася з військовими, розмовляла з ними на цю тему, і наші захисники за те, щоб цивільні люди жили своїм звичним життям. Тому вони працюють на передовій, тому роблять все максимально для того, щоб життя тривало, економіка працювала і країна розвивалася. Бо навіщо тоді ризикувати життям, якщо тут усе зупиниться і всі поїдуть у пошуках кращого життя до інших країн?»

Соломія Вітвіцька та її екскоханий Влад Кочатков були одружені вісім років. За словами журналістки, подружжя намагалося врятувати шлюб, зверталося за допомогою до психолога, однак згодом розлучилося.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: